Baseus Little Sun Manyetik Araç İçi Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Emniyetli Sürüş İçin İdeal

Araç sürerken görüntülü ve sesli görüşme yapmak ya da navigasyonla yolu takip etmek istiyorsanız Baseus Little Sun Serisi manyetik telefon tutucu aradığınız modeldir.

4 Mıknatıs Gücünde

Baseus SUTY-0S 4 mıknatıslı manyetik alanı sayesinde cep telefonunuzu araç içinde güvenli bir alana yerleştirmenizi ve ellerinizi özgürce kullanmanızı sağlar.

Uzun Ömürlü ve Hafif Alüminyum

Baseus Little Sun serisi manyetik telefon tutucu modeli alüminyumdan üretildiği için dayanıklılık ve hafifliği bir araya getirir.

Çok Yönlü Kullanım Alanı

Araba sürerken kendinizi en rahat hissettiğiniz pozisyonda oturun ve Baseus telefon tutucuyu en rahat görebileceğiniz alana yerleştirin. Torpido gözü ve cam gibi alanlara takılan çok yönlü bir üründür.

Silikon Telefon Tutucular

Cep telefonunuzu tutucuya yerleştirirken çizik oluşmasından endişe etmenize gerek yok! Silikon ve kauçuktan üretilen yumuşak yüzeyleri sayesinde cihaza zarar vermez.

Güçlü Yapışkanlar

Baseus Little Sun SUTY-0S telefon tutucu 3M çift taraflı bantları sayesinde mükemmel tutuş sağlar. Yapıştırdığınız alana kusursuz biçimde tutunur.

Ayarlanabilir Görüş Açısı

360 derece hareket kabiliyetine sahip olan model sağa, sola, yukarı ve aşağı tam tur döner ve açısı ayarlanabilir.

Sinyalleri Engellemeyen Manyetik

Özel tasarımı sayesinde manyetik alan oluşturmasına rağmen cep telefonunuza şebekeden gelen ve giden sinyalleri engellemez.

Özellikler

  • Manyetik
  • 4 mıknatıslı
  • Uzun ömürlü ve dayanıklı alüminyum alaşım
  • Cep telefonuna temas eden bölgeler yumuşak silikon
  • Sağa, sola, yukarı ve aşağı 360 derece döndürülebilir.
  • 4 inç ile 6.4 inç ekran genişliğine sahip olan tüm cep telefonlarına uygun
  • Tüm otomobillere bant sayesinde yapıştırılabilir.
  • Sağlam tutuş, görüş açısına göre ayarlanabilirlik, temiz ve düz alanlara yapışma

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.