Joyroom ZS202 Araç İçi Magic Manyetik Havalandırma Telefon Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Görüş Hattını Engellemeyen Minimal Tasarım

Oldukça küçük olan boyutları ve zarif tasarımı sayesinde sürücünün görüş hattını engellemez, aracın ön panelinde görüntü kirliliğine ve kalabalığa neden olmaz.

Çok Açılı Kontrol Avantajı

360 derece dönebilen başlığı sayesinde çok açılı bir kullanım sağlar. Böylece telefonunuzu farklı yönlere çevirebilir, rahat görebileceğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Tek Elle Kullanım Olanağı

Telefonu tek elle yerleştirme ve alma avantajı sunan tasarımı sayesinde, sürüş sırasında büyük bir kolaylık sağlar. Ayrıca, tek elle kullanım imkânı sunan tasarımı ile güvenli sürüşü de destekler.

Sinyalleri Etkilemeyen Yapı

6 adet kuvvetli mıknatısın yer aldığı Joyroom ZS202, telefonu manyetik alan sayesinde tutsa da telefon sinyallerini olumsuz etkilemez. Böylece telefonunuz ile hands-free görüşmeler yapmaya devam edebilir, navigasyon ve haritaları kullanmaya devam edebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım

ABS ve silikon malzemeden üretildiği için darbelere karşı oldukça dirençli olan Joyroom ZS202, yoğun kullanıma uygun olan yapısı sayesinde uzun bir kullanım ömrü vadeder. Bu sayede telefon tutucusundan uzun süre faydalanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: ABS + Silikon
  • Boyut: 58.3x42.2mm
  • Ağırlık: 40.5 gr.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.