Ugreen Duvara Sabitlenen Yapışkanlı Telefon Şarj Tutucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Düşme Riskini Unutun

Ugreen duvara sabitlenen telefon şarj tutucu ile telefonunuzu priz kenarlarına yerleştirerek telefonunuzu düşme riski olmadan güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz.

Her Türlü Yüzeye Karşı Tam Performans

14mm kalınlığa kadar telefonları destekleyen Ugreen duvara sabitlenen telefon şarj tutucu; arka tarafında bulunan güçlü çift taraflı bant ile duvar, seramik, duvar kağıdı, kireçli duvar, fayans, cam,ahşap ve metal yüzeylere rahatlıkla tutunabilmektedir. Ayrıca arka tarafında bulunan kablo sarma bölümü ile akıllı telefonunuza ait şarj kablosunu, bu bölgeye sararak daha temiz bir kullanım alanı sağlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Ürün Kodu: LP108 – UG30394
  • Malzeme: Dönüştürülebilir ABS
  • Desteklenen Telefon kalınlığı 14mm’ye kadar.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.