Ugreen Masaüstü Alüminyum Telefon Standı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Portatif Kullanım

Ugreen alüminyum masaüstü telefon standı ile ev, ofis, atölye veya iş yerinizde cep telefonunuzu sabit tutabilir, istediğiniz açı ve yüksekliğe ayarlayabilirsiniz. Kaliteli işçilik ve malzeme sonucunda ortaya çıkan Ugreen masaüstü telefon standı, bulunduğu ortama şıklık katar.

İşleriniz ve Eğlenceniz Yarıda Kalmaz

Telefonunuzu ve tabletinizi dik konumda sabitlediğiniz zaman, alt tarafta özel olarak tasarlanmış şarj kablolarınızın geçeceği yuva bulunmaktadır. Böylece cihazınız stand üzerinde iken, şarj problemi yaşamadan,  ister oyun oynayabilir ister film izleyebilirsiniz.

Kaymaz Tasarım

Komple alüminyum malzemeden üretilen standın alt tabanında ve telefonu tutan kısımlarında kaydırmaz pedler bulunmaktadır.

45 Derece Açı ile İstediğiniz Şekilde Konumlandırın

Alt ve üst tarafında bulunan bağlantı noktalarından ürünü 45° istediğiniz açıda ayarlayabilirsiniz. Ugreen alüminyum masaüstü telefon standı, 4 ile 7.9 inch arasındaki telefon ve tabletleriniz ile uyumludur.

Özellikler

  • Malzeme: Alüminyum, ABS
  • Telefon Boyutları: 4 ile 7.9 inç arası

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.