Mcdodo 4in1 2.4A Ses Adaptörü Halka Braketi ve Çift Lightning Ses Adaptörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mcdodo 4in1 Ses adaptörü, Halka Braketi, Çift Lightning Ses Adaptörü 2.4a

Mcdodo 4'ü 1 Arada Ses Adaptörü Halka Braketi Dual Lightning CA-6290, Lightning  erkek arabirimine ve Lightning+ Lightning dişi arabirimine sahip bir ses adaptörüdür. Böylece bu ürünü kullanarak, şarj bağlantı noktası ve ses bağlantı noktası için yalnızca 1 Lightning bağlantı noktasına sahip iPhone'da bir kulaklık kullanırken bile şarj edebilirsiniz.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.