Swiss Charger SCV 30043 Type-C Görüntü Aktarım Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

4K İşlemcili Net Görüntü Aktarımı Sağlayan HDMI Kablosu

Telefondan TV’ye ya da herhangi bir ekrana bağlantı sağlayan Swiss Charger görüntü kablosu, telefondaki tüm medyalarınızı ekrana yansıtmanıza ve yönetmenize izin verir. Kablo ile bağlantı sağladıktan sonra başka bir cihaza gerek duymadan görüntü aktarımına başlayan ve kesintisiz aktarım yapan kablo ile telefonunuzda bulunan oyunları oynayabilir, videoları izleyebilir, resim ve slaytları oynatabilir hatta internette gezerek yapabileceğiniz tüm aktiviteleri yapabilirsiniz.
İnternet gezintilerinizi bir üst seviyeye taşıyan HDMI kablo, tuttuğunuz takımın maçlarını telefon üzerinden izlemenizi sağlar. Sosyal platformlarınıza TV ekranında erişebilmenizi de sağlayan görüntü aktarım kablosu sayesinde kristal berraklığında görüntüler elde edebilirsiniz.
Android ve iOS işletim sistemine sahip telefonlara kolayca entegre olabilen kablo ile tüm mikro USB, Type-C ve lightning şarj girişine sahip telefonlarla da uyumludur. Sınırsız ve kesintisiz aktarım yapabileceğiniz HDMI kablo, Android kullanıcıları için EZCast ugulaması ile başarılı bir şekilde çalışır ve Android, iOS olmanız fark etmeksizin tüm güncellemelere açıktır.
iOS kullanıcıları için oldukça zahmetsiz kullanım imkânı sunan Swiss Charger’ı direkt olarak telefonunuza ve TV’nize bağlamanız yeterlidir. Başka hiçbir işlem yapmanıza ya da uygulama kurmanıza gerek kalmadan çalışan kablo ile 4K eş zamanlı görüntünün ve dev ekranda telefon yönetmenin keyfini çıkarabilirsiniz.
Bağlantı kurulduğu andan itibaren kesilmeden, donmadan ve gecikme olmadan görüntü aktarmaya başlayan kablo ile dizilerinizi keyifle izlerken oyunlarınızı da gecikmesiz verimli bir şekilde oynayabilirsiniz. Bir saniye gecikmelerin bile önemli olduğu online oyunlarda düşmanlarınızı kolayca alt edebilir ve oyunun galibi olabilirsiniz.
Kablo ile bağlantı kurduğunuz anda sadece görüntü aktarımı yapmakla kalmayan kablo, telefonunuzu şarj etmeye de başlar. Hızlı bir şekilde şarj işlemini yaptığı için seyir keyfinizi bölecek hiçbir olumsuzlukla karşılaşmazsınız. Telefon ve TV bağlantınızı sonlandırdığınızda dolu bir batarya ile güne devam edebilirsiniz.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.