Binano 3D Anti-Exposure Samsung S21 Kamera Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Nano Teknoloji ile Üst Seviye Koruma

Binano 3D Anti-Exposure, nano teknolojideki gelişmelerin ışığında Samsung S21 cep telefonu kameralarına üst seviye koruma deneyimi sunmak üzere tasarlanır. Darbelere dayanıklı, ince yapıdaki nano materyallerden üretilen kamera koruyucu, düşme ve çarpma etkilerini en aza indirir.

Süper İnce Kamera Koruyucu

Ürün cep telefonunuzun kamera panelini tam olarak kavrayarak toz ve kirliliklere karşı koruma sağlar. Kamera koruyucu süper ince formuyla kamera panelinde ve telefonun genel görünümünde ekstra bir kalınlığa ve kötü görüntüye sebep olmaz.

Sıra Dışı Fotoğraf Deneyimini Destekler

Olağanüstü kamera özellikleriyle donatılan Samsung S21, eşsiz fotoğraflara imza atmanıza aracılık eder. Binano 3D Anti-Exposure kamera koruyucu kullanılan telefonla fotoğraf ya da video çekerken kameranın zarar görme endişesi ortadan kalkar. Uzun ömürlü kullanıcı deneyimini mümkün kılan ürün, HD kalitesinde görüntüleri destekler, herhangi bir çözünürlük ya da görüntü kaybına neden olmaz.

Efektif Kullanım

Binano 3D Anti-Exposure kamera koruyucu kolaylıkla uygulanabilen bir yapıya sahiptir. Kamera üzerinde yokmuş hissi uyandıran koruyucu hava kabarcığı yapmaz. Bu sayede sorunsuz kullanıma imkan tanır.

Parmak izi Bırakmaz Yapı

Üründe kullanılan nano materyaller parmak izine karşı dayanıklıdır. Kolaylıkla temizlenebilen model kameranızın çözünürlüğünü hiçbir şekilde etkilemez.

Samsung S21 ile %100 Uyumlu

Samsung S21 ile tamamen uyumlu olan ürün, kamera lensinin ve çevresinin çizilmesinin önüne geçer. Tam kaplama ile %100 uyumluluk sunan ürünü herhangi bir yardım almadan tek başınıza uygulayabilirsiniz.

Kolay Takılıp Çıkarılabilir

Kamera koruyucunu uygulaması oldukça pratiktir. Aynı zamanda güçlü yapıştırıcılar kullanılmadığı için çıkarması da kolaydır. Ürün çıkarıldıktan sonra kamera panelinde ya da üzerinde iz bırakmaz.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: Samsung S21
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var 
  • Kolay temizlenebilirlik: Var
  • Görüntü netliği: HD
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
3D ANTİ-EXPOSURE SAMSUNG S21 KAMERA KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
KAMERA KORUMA
Materyal
CAM
Uyumlu Model 1
SAMSUNG S21
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BİNANO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok