Binano 6D Samsung A52 Nano Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Binano 6D Samsung A52 Nano Ekran Koruyucu

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Nano Teknoloji ile Etkin Koruma, Ergonomik Tasarım

“Asahii Hybrid Glass” kaplama yöntemi ile 360 derece esneyebilen ve aynı zamanda 9H darbe emiciliği ile en üst seviyede koruma sağlayan nano teknoloji sayesinde ultra ince yapıda ergonomik kullanım sağlar.

HD Kalitesinde Görüntü, Kolay Uygulama

Üstün nano teknolojisi ile HD kalitesinde görüntü sağlayarak herhangi bir görüntü kaybına uğratmaz. Aynı zamanda baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı formülü sayesinde çok kolay uygulama yapılmasını sağlar. Herhangi bir yardım almadan ekran koruyucunuzu, kendiniz dahi kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Parmak İzi ve Lekelere Son

“Binano Extreme” ekran koruyucuları, üzerinde leke bırakmayan nano teknolojik katman sayesinde parmak izi ve leke oluşumunu engeller. Böylelikle çok kolay bir şekilde temizlenebilirler.

Uyarı

Binano ekran koruyucuları, cep telefonu ve tabletlerin ekranlarını darbelere karşı güçlendirmek için tasarlanmıştır. Ancak bu ürünü kullanmak, cep telefonu ve tabletlerin ekranlarını tamamen kırılmaz hale getirmez. Çok şiddetli ve değişik açılardan gelen darbeler sonucu oluşabilecek hasarlardaki sorumluluk, kullanıcılara aittir.

Özellikler

  • Parmak İzi Oluşumunu Önleme
  • HD Görüntü Kalitesi
  • 9H Darbeye Karşı Dayanıklılık
  • Ekranı Tam Kavrama

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
6D SAMSUNG A52 NANO EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Türkiye
Ekran Kaplama Türü
ÖN CAM
Materyal
NANO
Uyumlu Model 1
SAMSUNG A52
Ana Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BİNANO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok