Binano Extreme Oppo A15S Nano Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Nano Teknoloji ile Etkin Koruma, Ergonomik Tasarım 

“Asahii Hybrid Glass” kaplama yöntemi ile 360 derece esneyebilen yapıdadır. Böylece 9H darbe emiciliği ile en üst seviyede koruma sağlayan Binano ekran koruyucu, aynı zamanda nano teknolojisi sayesinde ultra ince yapıda ergonomik kullanım sağlar.

HD Kalitesinde Görüntü, Kolay Uygulama

Üstün nano teknolojisi ile HD kalitesinde görüntü sağlayarak herhangi bir görüntü kaybına uğratmaz. Aynı zamanda baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı formülü sayesinde çok kolay uygulama yapılmasını sağlar. Herhangi bir yardım almadan ekran koruyucunuzu, kendiniz dahi kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Parmak İzi ve Lekelere Son

“Binano Extreme” ekran koruyucuları, üzerinde leke bırakmayan nano teknolojik katman sayesinde parmak izi ve leke oluşumunu engeller. Böylelikle çok kolay bir şekilde temizlenebilirler.

Uyarı

Binano ekran koruyucuları, cep telefonu ve tabletlerin ekranlarını darbelere karşı güçlendirmek için tasarlanmıştır. Ancak bu ürünü kullanmak, cep telefonu ve tabletlerin ekranlarını tamamen kırılmaz hale getirmez. Çok şiddetli ve değişik açılardan gelen darbeler sonucu oluşabilecek hasarlardaki sorumluluk, kullanıcılara aittir.

Özellikler

  • Parmak İzi Oluşumunu Önleme
  • HD Görüntü Kalitesi
  • 9H Darbeye Karşı Dayanıklılık
  • Ekranı Tam Kavrama

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Nano
Uyumlu Model
OPPO A15S

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.