Binano Mini Metal Ring iPhone 11-12-12 Mini Lens Koruyucu 2’li Takımı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yenilikçi Tasarım

Binano Mini Metal Ring lens koruyucu, iPhone 11, iPhone 12 ve iPhone 12 Mini modellerinin kamera lensleri için üst seviye koruma deneyimi sunar. Telefonların ikili kamera paneline uygun şekilde ikili takım halinde tasarlanan ürün, kameralarınızı korurken ince yapısıyla varlığını unutturur.

spottttt

detayyyyy

Tam Uyum ile Gelen Yüksek Koruma

iPhone 11, iPhone 12 ve iPhone 12 Mini modellerine tam olarak uyumlu biçimde üretilen lens koruyucular, halka tasarımıyla telefonunuzun kamerasını tam olarak kavrar. Ürün, telefonun performansında herhangi bir olumsuzluğa neden olmaz.

Çekim Kalitesini Koruyan Yaklaşım

Binano tarafından üretilen Mini Metal Ring lens koruyucunun tasarımında yüksek kalitedeki materyallerden faydalanılır.

Tam Uyum ile Gelen Dayanıklılık

Binano kalitesini başarıyla yansıtan lens koruyucu iPhone 11, iPhone 12 ve iPhone 12 Mini modelleriyle %100 uyumludur. Söz konusu modellerdeki ikili kamera paneline uygun şekilde ikili takım hâlinde bulunan ürün, kullanıcı ihtiyaçlarından yola çıkılarak üretilmiştir. Ürün çizilme riskini de en aza indirir.

Pratik Temizlik İmkânı

Ürün parmak izi bırakmayan yapısıyla büyük beğeni kazanır. Model herhangi bir leke ya da iz durumunda mikro fiber bezler veya gözlük camı bezleriyle zahmetsizce temizlenebilir.

Kolay Uygulanabilir Yapı

Lens koruyucu, baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı formülüyle kolaylıkla uygulanabilir. Ürünü uygularken yardım almanıza gerek kalmaz. Binano Mini Metal Ring koruyucunun çıkarılması da çok pratiktir, çıkarıldıktan sonra kamera üzerinde hiçbir iz bırakmaz.

Etkili Koruma

Binano Mini Metal Ring, kamera lenslerini güçlendirerek darbelere karşı korur. Kolay uygulanabilir özelliği ve ince tasarımı sayesinde etkili kullanım imkanı sunar.

Teknik Özellikler

  • Renk: Siyah
  • Görüntü netliği: HD
  • Uyumlu modeller: iPhone 11, iPhone 12, iPhone 12 Mini
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Kolay temizlenebilirlik: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Uyumlu Model
iPhone 12

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.