Binano Mini Metal Ring iPhone 12 Pro Lens Koruyucu 3'lü Takım

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Aksesuar Üretiminde İnovatif Yaklaşım

Binano tarafından tasarlanan üçlü takım lens koruyucu, iPhone 12 cep telefonunuzun kamera lenslerini başarıyla korur. Son derece ince yapıda üretilen ürün yerleşik arka kamera üçlüsünde fark edilmeyecek derecede cihaz ile uyumludur.

Apple Ailesinin Yeni Üyesi ile Tam Uyum

Mini metal ring lens koruyucu üçlü takım, Apple ailesinin uzun yıllardır teknoloji tutkunların beğenisine sunduğu iPhone serisi akıllı telefonların yeni üyesi iPhone 12 ile tam uyumludur. Koruyucuların boyutları telefonun lens boyutlarıyla birebir aynıdır.

Yüksek Soğurma Kapasitesi

Binano iPhone 12 üçlü lens koruyucu kaliteli materyallerden üretilir. Düşme ve çarpma sonucu oluşması muhtemel darbe etkisini yüksek soğurma kapasitesi ile emmeyi başaran ürün, lenslerin yüzeye teması sonucu karşılaşabileceğiniz çizik sorununu da ortadan kaldırır. 

Görüntü Kalitesinde İdeal Performans

Lens koruyucu HD görüntü kalitesi vadeder. iPhone 12’nin yerleşik lenslerinin ortaya koyduğu benzersiz görsel performansı hiçbir şekilde olumsuz etkilemeyen ürün, yüksek geçirgenlik ve parlama önleyici özelliklerini de bünyesinde barındırır. 

Artık Başınız Lekelerle Dertte Değil

Telefonunuzun kamera lensi üzerinde yer alabilecek toz ve parmak izi lekeleri Binano mini metal ring ile tarihe karışır. Parmak izi bırakmayacak biçimde tasarlanan ürün, lensler üzerinde leke oluşmasını engelleyerek fotoğraf ve videolarda oluşabilecek istenmeyen noktaların önüne geçer.

Uygularken Yardım Almanıza Gerek Yok

iPhone 12’de kullanmanız amacıyla üretilen ürünü telefonunuza uygularken yardım almanız gerek yoktur. Üçlü lens koruyucu setini, özel yapıştırıcı formül sayesinde, kolayca yerleşik arka kamera bölümüne yerleştirebilirsiniz. Söz konusu formül lensler üzerinde kesinlikle hava kabarcıkları oluşturmaz.

Şık Tasarım

Üçlü lens koruyucu, iPhone 12’deki yerleşik arka kameraları darbe etkisinden ve çiziklerden önemli oranda korur. Hem dayanıklı hem de oldukça şık bir görünüm sunar.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu modeller: iPhone 12 Pro
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Renk: Diamond
  • Görüntü netliği: HD
  • Kolay temizlenebilirlik: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Nano
Uyumlu Model
iPhone 12 Pro

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.