Binano Mini Metal Ring iPhone 12 Pro Max Lens Koruyucu 3'lü Takımı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yenilikçi ve Şık Tasarım

Binano Mini Metal Ring lens koruyucu, yenilikçi tasarımıyla iPhone 12 Pro Max modelini tamamlar. Telefonunuzun kameralarını darbelere karşı güçlendiren ürün, ince yapısıyla varlığını neredeyse unutturur.

iPhone 12 Pro Max ile Tam Uyumluluk

iPhone 12 Pro Max modelinin arka panelinde yer alan lensleri korumak üzere geliştirilen lens koruyucu %100 uyumlu tasarımıyla kullanıcılardan tam not alır. Minimalist görünümüyle kameraları kalınlaştırmayan model, iPhone 12 Pro Max modelinin zarif yapısını destekler.

Yüksek Kalite Üst Seviye Koruma

Binano Mini Metal Ring lens koruyucunun üretiminin her aşamasında yüksek kalitede materyallerden faydalanılır. Düşme ve çarpmadan kaynaklanan etkileri soğurarak en aza indiren model, kamera lensinizi de ayrıca korumaya alır.


Yüksek Kamera Performansı

Binano tarafından üretilen lens koruyucu yüksek geçirgenlik ve parlama önleyici hassasiyet özelliklerine sahiptir. Ürün söz konusu özellikler sayesinde kamera performansında herhangi bir olumsuzluğa neden olmaz.

Parmak İzi Bırakmayan Yapı

Kamera lensleri üzerindeki toz, baloncuk ve parmak izi gibi kirlilikler, fotoğraf ve videolarda kötü görüntüler olarak ortaya çıkabilir. Binano Mini Metal Ring lens koruyucu, parmak izi bırakmayan bir yapıdadır. Ürün kolaylıkla temizlenir ve çekimleriniz üzerinde gözlenebilecek kirliliklerin önüne geçer.

Kolay Uygulanan Lens Koruyucu

Lens koruyucuda Binano’nun özel yapıştırıcı formülünden faydalanılır. Model, baloncuk kalmadan kolaylıkla uygulanabilir ve uygulama sırasında yardım almanıza gerek kalmaz. Lens koruyucunun uygulanması gibi çıkarılması da kolaydır. Ürün çıkarıldıktan sonra kamera üzerinde veya etrafında hiçbir iz kalmaz.


Şık Tasarım

Binano Mini Metal Ring lens koruyucu iPhone 12 Pro Max modeli için düşme ve darbe etkilerini büyük ölçüde soğurur. Ayrıca şık görünümü sayesinde tasarımı tamamlar.

Teknik Özellikler

  • Görüntü netliği: HD
  • Parmak izi bırakmayan yapı: Var
  • Uyumlu modeller: iPhone 12 Pro Max
  • Renk: Siyah
  • Baloncuk bırakmayan özel formül: Var
  • Kolay temizlenebilirlik: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MİNİ METAL RİNG IPHONE 12 PRO MAX LENS KORUYUCU 3LÜ TAKIM-2
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
LENS KORUMA
Materyal
METAL HALKA
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 12 PRO MAX
Renk
RENKLİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BİNANO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok