Binano Privacy Antidust iPhone 13/13 Pro Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yan Taraflardan Bakıldığında Ekranın Görünmesini Engelleyen Teknoloji

Binano Privacy cam ekran koruyucular, telefonunuzun sağından ve solundan 45 derecelik bir açıya kadar bakıldığında telefondaki içeriğin görünmesini engeller.

Antidust Teknolojisi ile Etkin Koruma

Kulaklık boşluğuna yerleştirilmiş filtre sayesinde kulaklık içerisine toz ve kir girmesini engelleyerek çok daha net duymanızı sağlar. Telefonunuzu tozun zararlarından korumuş olur.

Meraklı Gözlere Son

Telefonunuzda ne yaptığınızın başkaları tarafından görülmesini istemiyorsanız, çözüm Binano Privacy ekran koruyucusu. Binano ile meraklı gözlere son.

Parmak İzi ve Lekelere Son

Ekran üzerinde kalan parmak izi ve lekelere son. Binano Privacy ekran koruyucuları, üzerinde leke bırakmayan nano teknolojik katman sayesinde parmak izi ve leke oluşumunu engeller. Çok kolay temizlenir.

Uyarı

Binano ekran koruyucuları, cep telefonu ve tabletlerin ekranlarını darbelere karşı güçlendirmek için tasarlanmıştır. Ancak bu ürünü kullanmak, cep telefonu ve tabletlerin ekranlarını tamamen kırılmaz hale getirmez. Çok şiddetli ve değişik açılardan gelen darbeler sonucu oluşabilecek hasarlardaki sorumluluk, kullanıcılara aittir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PRIVACY ANTIDUST IPHONE 13/13 PRO EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Türkiye
Ekran Kaplama Türü
ÖN CAM
Materyal
CAM
Uyumlu Model 1
APPLE İPHONE 13 - 13 PRO
Ana Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
BİNANO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok