Binano Privacy Antidust Mat iPhone 11 Pro Max Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Binano Privacy Antidust Mat iPhone 11 Pro Max Ekran Koruyucu

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Ekranın Görülmesini Engelleyen Teknoloji

Binano Privacy Cam Ekran Koruyucular, telefonunuzun sağından ve solundan 45 derecelik bir açıya kadar bakıldığında, telefondaki içeriğin görülmesini engeller. 

Anti-Dust Teknolojisi ile Etkin Koruma

Kulaklık boşluğuna yerleştirilmiş filtre sayesinde kulaklık içerisine toz ve kir girmesini engelleyerek çok daha net duymanızı sağlar. Telefonunuzu tozun zararlarından korumuş olur.

Meraklı Gözlere Son

Telefonunuzda ne yaptığınızın başkaları tarafından görülmesini istemiyorsanız, çözüm Binano Privacy ekran koruyucusu. Binano ile meraklı gözlere son verebilirsiniz.

Mat Yüzeyi ile Daha Net Görüş ve Parmak İzi Lekelerine Son

Binano Privacy Elit Mat Ekran Koruyucuları üzerinde leke bırakmayan nano teknolojik katman sayesinde parmak izi ve leke oluşumunu engeller. Çok kolay temizlenir. Mat yüzeyi sayesinde güneş ışığında çok daha net görüş sağlar.

Özellikler

Uyarı: Binano Ekran Koruyucuları, cep telefonu ve tabletlerin ekranlarını darbelere karşı güçlendirmek için tasarlanmıştır. Ancak bu ürünü kullanmak, cep telefonu ve tabletlerin ekranlarını tamamen kırılmaz hale getirmez. Çok şiddetli ve değişik açılardan gelen darbeler sonucu oluşabilecek hasarlardaki sorumluluk, kullanıcılara aittir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PRIVACY ANTIDUST MAT IPHONE 11 PRO MAX EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
ÖN CAM
Materyal
CAM
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 11 PRO MAX
Temperli Mi
EVET
Cam Kalınlığı
0.20 MM
Ek Özellik
GİZLİ CAM
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BİNANO