Binano Privacy Plus iPhone 13 Pro Max Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kamera Gizlilik

Binano Privacy Plus ekran koruyucusu, özel olarak kamera kapatma aparatına sahiptir. Gizlilikte hassas olanlar için kamerayı tek hareketle kapatabilirsiniz. Özel tasarımı sayesinde, en kibar hale getirilmiştir.

Ekran Koruma ve Gizliliği

Telefonunuzda ne yaptığınızın başkaları tarafından görülmesini istemiyorsanız, çözüm Binano Privacy Plus ekran koruyucusu. Binano ile meraklı gözlere son; ekran üzerinde kalan parmak izi ve lekelere son. Binano Privacy ekran koruyucuları, üzerinde leke bırakmayan nano teknolojik katman sayesinde parmak izi ve leke oluşumunu engeller ve yüksek koruma sağlar.

Uyarı

Binano ekran koruyucuları, cep telefonu ve tabletlerin ekranlarını darbelere karşı güçlendirmek için tasarlanmıştır. Ancak bu ürünü kullanmak, cep telefonu ve tabletlerin ekranlarını tamamen kırılmaz hale getirmez. Çok şiddetli ve değişik açılardan gelen darbeler sonucu oluşabilecek hasarlardaki sorumluluk, kullanıcılara aittir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PRIVACY PLUS IPHONE 13 PRO MAX EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Türkiye
Ekran Kaplama Türü
ÖN CAM
Materyal
CAM
Uyumlu Model 1
APPLE İPHONE 13 PRO MAX
Ana Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
BİNANO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok