PanzerGlass Apple iPhone 12/12 Pro Case Friendy Privacy Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz

PanzerGlass Apple iPhone 12/12 Pro Case Friendy Privacy Ekran Koruyucu

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Tam Boy Ekran Koruyucu

Apple iPhone 12 ve 12 Pro için geliştirilen Panzer cam ekran koruyucu, telefonunuzun tüm ekranın kaplar ve kenarlardan köşelere kadar etkili bir koruma sağlar. İnce ve dayanıklı yapısı sayesinde tüm telefon kılıfları ile birlikte kullanılabilir. Böylece telefonunuzu daha kapsamlı bir şekilde korumanıza izin verir.

Temperli Cam ile Tüm Gün Koruma

Özel düz temperli camdan yapılan koruyucu, günlük kullanımda oluşan çizik, aşınma ve çatlamalara karşı ekranınızı korur. Özellikle taşıma esnasında kişisel eşyalarınızın ekrana zarar vermesini önler.

Özel Silikon Yapışkanlı Yüzey

Tam kapsamlı koruma sağlamak için özel bir yapıştırıcı ile donatılan Panzer Privacy Glass Case, ekrana tam uyum sağlar ve siz istemediğiniz süre boyunca çıkmaz veya yerinden oynamaz.

Yerleşik Kamera Kapağı

Privacy özelliği ile gelen ekran koruyucu ön kamerayı istediğiniz zaman kapatabileceğiniz bir koruma kapağına sahiptir. Gün içinde temas edilen tüm yüzeylerdeki kir ve bakteriler sık kullanılan telefon yüzeylerine bulaşabilir. Bu yüzden geliştirilen Antimikrobiyal bileşen mantar ve bakterileri yok ederek sizi de korur.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
IPHONE 12/12 PRO CASE FRİENDY CAMSLİDER PRİVACY AB BLACK
Üretim Yeri
ÇİN
Ekran Kaplama Türü
ÖN CAM
Materyal
CAM
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 12
Cam Kalınlığı
0.40 MM
Ek Özellik
9H
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
PANZER GLASS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok