Joyroom Alen Matte Full Cam Apple iPhone 7-8 Plus Temperli Cam Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.12.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Gizlilik ve Koruma Bir Arada

Mat telefon ekran koruyucu, cihazın ekranını çizilme ve darbelere karşı en iyi şekilde korur. Yüksek standartlara sahip ısıl işlem görmüş temperli camdan üretilmiştir. Gizlilik ön planda tutularak tasarlanan mat cam koruyucu, kalabalık alanlarda telefon kullanırken kişisel gizliliğinizi korur. Yabancı gözlerden koruma sağlayan tasarım, 45 derecelik bir açı ile çevrildiğinde her iki yönde de tam koruma ve gizlilik sağlar. Yalnızca dikey haldeyken etkin olan korumaya sahip temperli cam, uygulaması ve temizlemesi kolay bir üründür.

Darbelere Karşı Tam Koruma

Cam ekran koruyucu, 9H sertliği sayesinde çizik ve darbe oluşumlarını engeller ve minimum düzeye indirir. Yüksek kalitedeki yapıştırıcılar kullanılarak üretilen temperli cam koruyucu, parmak izi engelleyici özelliğe sahiptir. Baloncuk oluşumunu engelleyen yapıştırıcı sayesinde pürüzsüz bir uygulama gerçekleştirmenize imkan verir. Sahip olduğu 2.5D kenar kıvrım tasarımı sayesinde ekranı tam olarak kaplar ve uyumluluk gösterir. Oleofobik ve hidrofobik kaplamaları sayesinde tuşlar, parmak izi ve diğer dış etkenlerin neden olduğu yağ ve ter artıklarını minimum seviyeye indirir. Dokunmatik hassasiyetini koruyan temperli cam, hiçbir cihaz fonksiyonunu engellemeden en güvenli şekilde çalışır.

Teknik Özellikler

 • Telefon Markası : Apple
 • Telefon Modeli: iPhone 7-8 Plus
 • Ürün Türü : Ekran Koruyucu
 • 9H sertliği sayesinde darbelere ve çiziklere karşı dayanıklıdır.
 • Yağlanma ve parmak izi bırakmaz.
 • Kolay uygulanır baloncuk bırakmaz.
 • 2.5D kenar kıvrımları ile ekrana tam uyumludur.
 • Dokunmatik hassasiyetini korur.
 • Kırıldığında cam parçacıkları dağılmaz.
 • Ekrana tam uyumludur hiçbir cihaz fonksiyonunu engellemez.
 • Filtre Özelliği: Privacy - Yanlardan 60 dereceye kadar ekranı gizler, kişisel gizliliğinizi korur.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.