Joyroom Alen Matte Full Cam Apple iPhone 7-8 Temperli Cam Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Joyroom Alen Matte Ekran Koruyucu

Joyroom Alen Matte full temperli cam ekran koruyucu, Apple iPhone 7 ve 8 modelleri için üretilmiştir. Tamamen camdan oluşan ekran koruyucu, telefon ekranının maksimum seviyede rastgele darbeler ve çizilmelerden korunmasını mümkün kılar. Özellikle açık alanlarda rahatlıkla telefon kullanmak, selfie/video çekimleri yapmak için oldukça güvenilir bir koruma uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde hem telefonun hem de ekran koruyucunun kullanım ömürleri, normalden çok daha uzun süreli olabilir. Joyroom Alen Matte full temperli cam ekran koruyucu, hem mat görünümü hem de şeffaf dokusu sayesinde ekranda parlamaya sebep olmaz ve telefon ekranında neredeyse görünmez bir koruyucu tabaka oluşturur. Aynı zamanda ultra ince yüksek koruyuculu cam katman, telefonun orijinal ekranına dokunma hissiyatı ile bire bir deneyim yaşatır. Bu sayede hem konforlu hem de her alanda özgürce telefon kullanmak için imkân sağlar.

Temperli Cam Koruyucu

Joyroom Alen Matte full temperli cam ekran koruyucu, telefonların düşme sırasında en çok zarar alma potansiyeline sahip olan ekranını koruyarak telefonun kullanım ömrünü uzatır. Bu güvenilir dayanıklılığı, temperli cam sayesinde ortaya koyabilir. Çünkü temperli cam, darbelere ve çizilmeye karşı maksimum dirence sahiptir, dolayısıyla iPhone 7 ve 8 model telefonların kırılmaya veya çatlamaya müsait ekranlarını güvenilir bir şekilde muhafaza eder. Aynı zamanda temperli cam, kırıldığında dahi çok küçük ve keskin olmayan parçalar oluşturma özelliğine sahiptir. Bu sayede dirençli darbelerde veya ağır kazalarda, kullanıcıyı korumaya yönelik bir performans sergiler.

Teknik Özellikler

  • Marka: Joyroom
  • Model: Alen Matte
  • Ürün Tipi: Ekran Koruyucu
  • Materyal: Full Cam
  • Cam Özelliği: Temperli/Beyaz
  • Uyumlu Telefon Markası: Apple
  • Uyumlu Telefon Modeli: iPhone 7-8


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.