Joyroom JR-PF595 iPhone 12 Mini 9H Temperli HD Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Joyroom Cam Ekran Koruyucu

Ekranınızı dış etkenlere ve günlük kullanımlardan oluşabilecek çizilmelere, çatlamalara ve darbelere karşı korumak için tasarlanan Joyroom JR-PF595 iPhone 12 Mini 9H temperli HD ekran koruyucu, ekran yüzeyine tam oturur ve özel camı sayesinde etkili bir şekilde korur.

Çözünürlüğü Etkilemeyen Tasarım

Ultra şeffaf tasarlanan ekran koruyucu cam, telefonun parlaklığını ya da çözünürlüğünü etkilemez. Bu sayede telefonunuzu cam koruyucu yokmuş gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Gelişmiş Dokunmatik Hassasiyeti

Oldukça ince Joyroom ekran koruyucular, tıpkı çözünürlüğü etkilemediği gibi ekranın dokunmatik hassasiyetini de olumsuz etkilemez. Bu sayede telefonunuzu ilk günkü hassasiyeti ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

9H Sertliğe Sahip Dayanıklı Cam Teknolojisi

Özel camdan yapılan ince cam ekstra sertliği sayesinde ekranınızın çizilmesini ve hasar görmesini önlemeye yardımcı olur. Kısa mesafeden düşmelere ve çanta içinde taşırken oluşabilecek hasarlarda yüksek performans gösterir.

Toz ve Kir Tutmayan Özel Yüzey

Telefon ekranınızı hasarlara karşı koruyan cam koruyucu aynı zamanda toz ve kir tutmayan bir malzeme ile kaplanmıştır. Bu sayede hem kolay temizlik sunar hem de toz ve kirlere karşı direnç gösterir. Özellikle parmak izi koruması ile ekranda oluşan lekelenmelerde oldukça etkilidir.

Köşeler İçin Etkili Koruma

Ekranın tamamını kaplayan tasarımı ile telefon ekranının köşe ve kenarları için de koruma sağlayan cam koruyucu, deforme olmaya meyilli ekran kenarlarını da kaplayarak size tam kapsamlı bir koruma sağlar.

Kolay Uygulama Avantajı

Cam koruyucu özel yapışkanlı tasarımı ile hava kabarcığı bırakmadan kolay bir şekilde uygulanabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Bu sayede profesyonel yardım almadan ekran koruyucusunu telefonunuza uygulayabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama yönergeleri bulunduğu için adım adım takip ederek zahmetsizce cam koruyucuyu ekran yüzeyine hizalayarak yerleştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: Apple iPhone 12 Mini
  • Malzeme: Cam
  • Sertlik Derecesi: 9H

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
JOYROOM JR-PF595 İPHONE 12 MİNİ 9H TEMPERLİ HD EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Materyal
BELİRTİLMEMİŞ
Uyumlu Model 1
IPHONE 12 MINI
Orıjınal Renk
ŞEFFAF
Ana Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
JOYROOM
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok