Joyroom JR-PF906 iPhone 13 Pro Max 9H Temperli HD Ekran Koruyucu

5,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

iPhone 13 Pro Max ile Uyumlu Tasarım

6,7 inç ekrana sahip olan iPhone 13 Pro Max için tasarlanmış olan Joyroom JR-PF906 ekran koruyucu, telefonunuzun hoparlör ve ön kamerasını engellemeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede telefon görüşmelerinizi yapabilir, müzik dinleyebilir ve ön kamerasını kullanarak seli çekmeye devam edebilirsiniz.

Yüksek Görüntü Kalitesi Desteği

Telefon ekranına uygulandıktan sonra tamamen görünmez olan bu ekran koruyucu, kullanıcıları rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. iPhone 13 Pro Max ile birebir uyumlu olduğu için iPhone’un görüntü kalitesi ve canlı renklerini olduğu gibi yansıtmaya devam eder.

İpeksi Dokunuş Sunan Yüzey Ayrıcalığı

Pürüzsüz yapısı sayesinde yumuşak bir dokunma hissi bırakan Joyroom JR-PF906 ekran koruyucu hem rahat bir kullanım sunar hem de telefon ekranına herhangi bir zarar vermez.

Darbe ve Çizilmelere Karşı Dirençli Yapı

Darbe emici özelliği ve çizilmelere karşı dirençli yapısı sayesinde iPhone ekranınızın uzun süre boyunca ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Telefon ekranının kullanım ömrünü koruyan bu ekran koruyucu aynı zamanda çanta ve cepte taşıma nedeniyle meydana gelebilecek çizilmeleri de önler.

Konforlu Kullanım Sunan İncelik

0,33 mm’lik kalınlığı ile neredeyse hissedilmeyen Joyroom JR-PF906 ekran koruyucu, iPhone 13 Pro Max telefonunun olduğundan daha kalın görünmesine neden olmayacak kadar ince bir yapıdadır. Bu kadar ince olması aynı zamanda dokunmatik ekran özelliklerinden maksimum verim almanızı da sağlar.

Anti-Parmak İzi Özelliği

Parmak izi oluşumunu engelleyen özel bir yüzeye sahip olan Joyroom JR-PF906 ekran koruyucu, telefon ekranlarının en büyük problemleri arasında yer alan parmak izi sorununu da ortadan kaldırarak ekranınızın her zaman temiz ve net kalmasına yardımcı olur.

Kolay Temizlenen Cam Yüzey

Parmak izi oluşumuna dirençli olduğu kadar leke tutmayan yapısı sayesinde pratik bir şekilde temizlenir. Böylece, iPhone telefonunuzun oluşturduğu yüksek çözünürlüklü görselleri her zaman net olarak görebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: 6.7 inç iPhone 13 Pro Max
  • Ekran Kaplama Tipi: 3D
  • Materyal: Temperli Cam
  • Yüzey Sertliği: 9H
  • Kalınlık: 0,33 mm
  • Anti-Parmak izi: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
JOYROOM JR-PF906 İPHONE 13 PRO MAX 9H TEMPERLİ HD EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Materyal
BELİRTİLMEMİŞ
Uyumlu Model 1
IPHONE 13 PRO MAX
Orıjınal Renk
ŞEFFAF
Ana Renk
ŞEFFAF
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
JOYROOM
5,0
1 kere puanlandı