Piili iPhone 11 360° Premium Privacy Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Dört Yönden Koruma 

Piili iPhone 11 360° Premium Privacy ekran koruyucu, telefonunuza yukarı, aşağı, sağ ve sol olmak üzere dört yönden görünmezlik kazandırır. Model sayesinde telefon ekranınız sadece ekranın ön tarafından doğrudan bakan kişiler için görülebilir hâle gelir. Özellik sayesinde ekranınız toplu ulaşım, iş toplantısı gibi kalabalık ortamlarda meraklı bakışlarından korunur ve size özel kalır. 

Piili 360° Premium Privacy Ekran Koruyucu ile Ultra Gizlilik 

iPhone 11 modeli için özel olarak tasarlanan ekran koruyucunun tasarımında üst düzey kalitedeki materyallerden faydalanılır. Telefon ekranını sadece kendi istediği zaman başkalarıyla paylaşmayı tercih edenler için ideal bir ürün olan Piili 360° Premium Privacy, ultra gizlilik sunan materyaliyle mahremiyetinizi etkili biçimde korur.

iPhone 11 ile %100 Uyumlu

Piili 360° Premium Privacy ekran koruyucu, iPhone 11 telefon modeli ile %100 uyumludur. Telefonunuzu tamamlamak ve korumak üzere tasarlanan model, telefonun herhangi bir işlevini olumsuz şekilde etkilemez. Ürün yüz tanıma ve FaceID kimlik indüksiyonunda hiçbir aksamaya neden olmaz. 

9H Temperli Tasarım

Ürünün tasarımında 0,33 mm kalınlığında birinci sınıf temperli cam materyal kullanılır. Çizilmeye karşı ekstra dayanıklılık gösteren 9H temperli cam, anahtar gibi sert maddelerden etkilenmez. Telefonunuzun orijinal ekranını etkili şekilde koruyan ürün, dayanıklılığı sayesinde uzun süre kullanılabilir. 

Kabarcıksız Kolay Kurulum 

Model kolay kurulum ile pratik kullanıcı deneyimini destekler. Ekran koruyucu, hoparlör hizasından telefonun ön paneline doğru hizalanır ve aşağıya indirilir. Koruyucunun yapışkan yüzeyi direkt olarak ekrana yapışır. Ekran ile koruyucu arasında hava kalması durumunda gözlenen kabarcıklar, paket üzerindeki talimatlar takip edilerek zahmetsizce ortadan kaldırılabilir. 

Teknik Özellikler

  • Sertlik derecesi: 9H
  • Kabarcıksız kolay kurulum: Var
  • Uyumlu model: iPhone 11
  • 360° görünmezlik: Var
  • Hidrofobik ve oleofobik katman: Var


Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Cam
Uyumlu Model
iPhone 11

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.