Piili iPhone 11 Pro Max 360° Premium Privacy Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


360° Görünmez Ekran

Ekran koruyucu, 360° görünmezlik ilkesine sahiptir. Telefona dört yönden bakıldığında siyah görünüm sunan ürün, kişisel bilgilerinizi kamusal alanda da korumanızı sağlar. Sadece 90° açı ile bakıldığında ekranın görülmesine izin veren koruyucu toplu ulaşımda, kalabalık ofislerde ve iş toplantılarında özel bilgilerini meraklı gözlerden uzak tutmak isteyen kullanıcılar için idealdir.

Gözetleme Önleyici Materyal

iPhone 11 Pro Max için tasarlanan Piili 360° ekran koruyucunun üretiminde kaliteli gözetleme önleyici materyaller kullanılır. Sadece telefon kullanıcısının ekranı doğrudan ve net şekilde görmesine imkân tanıyan ürün, görünmez hayalet koruyucu olarak da isimlendirilir. Piili iPhone 11 Pro Max 360° Premium Privacy, ultra gizlilik koruması vadeder.

9H Sertlik Derecesi ve 4D Eğri Tasarım

360° gizlilik koruması sunan ürün, 9H sertlik derecesiyle dikkat çeker. Telefon kasasını uçtan uca sararak kapsamlı bir koruma yaratan model 4D eğri tasarımıyla beklentilerinize tam anlamıyla cevap verir. 

iPhone 11 Pro Max ile Benzersiz Uyum

Piili iPhone 11 Pro Max 360° Premium Privacy, teknoloji devi Apple tarafından tasarlanan iPhone 11 Pro Max ile tam uyumludur. Ekran koruyucu, FaceID ve kimlik tanıma fonksiyonlarının işlevselliğini hiçbir şekilde olumsuz etkilemez. Dört dörtlük kullanıcı deneyimi ortaya koyan ürün, orijinal telefon ekranı hissi verir.

Dokunmaya Ultra Duyarlı

Akıllı telefon aksesuarı üretimindeki başarısıyla öne çıkan Piili’nin ürettiği iPhone 11 Pro Max 360° Premium Privacy, dokunmayı karşı ultra duyarlı yapıdadır. HD görüntü netliğini ve akıcı dokunma hissini bir araya getiren ürün, kullanıcıların beğenisini kazanır. 

Teknik Özellikler

  • Sertlik derecesi: 9H
  • Uyumlu cihaz iPhone 11 Pro Max
  • Kabarcıksız kolay kurulum: Var
  • 360° görünmezlik: Var
  • 4D eğri tasarım: Var
  • Hidrofobik ve oleofobik katman: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
IPHONE 11 PRO MAX /XS MAX 360 PREMİUM PRİVACY EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
FULLFİT
Materyal
CAM
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 11 PRO MAX
Uyumlu Model 2
APPLE IPHONE XS MAX
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
PİİLİ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok