Piili iPhone 12 - 12 Pro 360° Premium Privacy Ekran Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


iPhone 12 ve 12 Pro İçin Tasarlandı

Piili iPhone 12 - 12 Pro 360° Premium Privacy, Apple ailesinin yeni üyeleri iPhone 12 ve iPhone 12 Pro ile tam uyumluluk gözetilerek tasarlanır. Ekran koruyucu, telefonun ekran kilidini açmak için gerekli FaceID özelliğinden yararlanmanızı engellemez. Benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaratan ürün, aksesuar seçiminde kaliteye önem verenlerin ilk tercihleri arasında yer alır.

Uçtan Uca Saran Tasarım

360° Premium Privacy, telefonunuzun ön yüzeyini uçtan uca saran tasarıma sahiptir. 9H sertlik derecesiyle kırılma ve çatlama sorunlarının önüne geçen ekran koruyucu, 4D eğri tasarımıyla mükemmel bir görünüm sunar. 

HD Görüntü Netliği

HD görüntü netliği ortaya koyan model, dokunmaya karşı ultra duyarlı yapıda tasarlanır. İki farklı özelliği tek potada eritmesi ile kullanıcılardan tam not alan ekran koruyucu, iPhone kullanımından aldığınız keyfi önemli ölçüde destekler.

Görünmez Hayalet Koruyucu

Görünmez hayalet koruyucunun üretiminde kaliteli gözetleme önleyici materyaller tercih edilir. Gelişmiş gizlilik koruması sunan Piili iPhone 12 - 12 Pro 360° Premium Privacy, telefonunuzun ekranını sadece sizin görmenizi sağlayarak gizliliğinizi tam anlamıyla korur. 

Telefonunuzu Meraklı Gözlerden Uzak Tutun

360° görünmezlik prensibiyle üretilen ekran koruyucu, telefonunuzun ekranını çevrenizdeki kişilerin görmesini engeller. Dört yönlü gizlilik ile ekranınızı farklı açılardan görünmez kılan ürün, toplu taşıma benzeri kamusal alanlarda mesajlarınızın okunması ya da izlediğiniz içeriklerin görünmesi endişesini ortadan kaldırır. 

Ter ve Yağ Kalıntılarına Son

Ürünün yapısında hidrofobik ve oleofobik cam bulunur. Parmak izleriniz nedeniyle oluşabilecek ter ve yağ kalıntılarının önüne geçen Piili iPhone 12 - 12 Pro 360° Premium Privacy, telefonunuzun ekranını tertemiz tutar.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu model: iPhone 12 ve iPhone 12 Pro
  • Sertlik derecesi: 9H
  • Kabarcıksız kolay kurulum: Var
  • 360° görünmezlik: Var
  • 4D eğri tasarım: Var
  • Hidrofobik ve oleofobik katman: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
IPHONE 12/12 PRO 360 PREMİUM PRİVACY EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
FULLFİT
Materyal
CAM
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 12
Uyumlu Model 2
APPLE İPHONE 12 PRO
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
PİİLİ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok