Ttec 2ECR45 Airglass Edgecolor iPhone 11 Cam Ekran Koruyucu

5,0
İndirim Bitiş Tarihi: 30.06.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tüm Ekranı Kaplayan Tasarım

Ttec 2ECR45 ekran koruyucu, kırılmaz temperli cama sahip olan yüzeyi ile cep telefonunuzun tüm ekranını tamamen kaplar. Yüzey özellikleri ve tasarımı sayesinde darbelere ve çizilmelere karşı telefonunuzu maksimum seviyede korur.

Dokunmatik Hassasiyetini Engellemeyen Yüzey

Ttec özel tasarımı sayesinde telefonunuzun dokunmatik hassasiyetini engellemez. Tasarım özellikleri, telefonunuzu herhangi bir aksesuar entegre etmeden kullanıyormuş hissini yaşamanızı sağlar.

Ultra İnce Yapı

Ekran koruyucu, maksimum koruma özelliklerine rağmen 0.33 mm inceliği ile kolaylık sağlar. Telefonunuzu ekstra bir ağırlık hissi yaşamadan korumanıza yardımcı olur.

Nanometrik Oleofobik Yüzey

Airglass Edgecolor nanometrik oleofobik yüzeye sahiptir. Yüzey özelliği ve birinci sınıf materyalleri sayesinde ekran koruyucunun üzerinde parmak izi kalmaz. Bu durum, telefonunuzun şık görünümünün korunmasına da yardımcı olur.

Tamamen Şeffaf Materyal

Ekran koruyucu tamamen şeffaf materyallerle üretilmiştir. Şeffaf materyali ile görüntü kalitesinin ve ekran parlaklığının azalmasını engeller.

Özel Köşeli Sistem

TTEC, İPhone 11 cep telefonunun tasarımıyla tamamen uyumlu olacak özel köşeli sistemle tasarlanır. Özel köşeli sistem çantanızda veya cebinizde telefonunuzu taşırken, eşyaların ekrana takılarak temperli camın kenarlarının kalkmasını engeller. Ekranı tamamen saran köşeli tasarımı sayesinde ekran koruyucu hava alarak potluk yapmaz.

Kaygan Yüzey

Ekran koruyucunun yüzeyi, üstün özelliklerinin yanı sıra cep telefonunun ekranı kadar kaygan olan yüzeyi ile dikkat çeker. Kaygan yüzeyi telefonda oyun oynarken, mesajlaşırken veya günlük işleriniz sırasında kolaylık sağlar.

Çekim Kalitesini Koruyan Tasarım

Ttec Airglass Edgecolor, cep telefonunuzun tüm yüzeyini sararken ön kameranızın açık kalmasını sağlar. Bu durum da selfie çekerken görüntü kalitesinde herhangi bir sorun yaşama ihtimalini ortadan kaldırır.

Özellikler

  • Marka: TTEC 
  • Model: Airglass EdgeColor 
  • Uyumluluk: İPhone 11 
  • Ürün Ağırlığı: 40 gram 
  • Ürün Boyutları: 120 x 6.5 x 1.5 cm 
  • Malzeme: Temperli cam

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
2ECR45 AİRGLASS EDGECOLOR SEFFAF CAM EKRAN KORUYUCU
Üretim Yeri
Çin
Ekran Kaplama Türü
BELİRTİLMEMİŞ
Materyal
ŞEFFAF
Temperli Mi
EVET
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
TTEC
5,0
1 kere puanlandı