MiLi HB D10 Power iData Air 64 GB Depolama + 10.000 mAh Powerbank

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.07.2022
30dan fazla ürün vardır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İkisi Bir Arada Tasarım

Hem kişisel verileriniz için depolama alanı hem de yüksek kapasiteli powerbank’i tek bir cihazda bir araya getiren MiLi Power iData Air HB-D10, çok yönlü kullanım sunar. Taşıma ve saklama açısından büyük bir kolaylık sağlayan bu tasarım sayesinde mobil cihazlarınızı daha verimli ve daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Yüksek Kapasiteli Powerbank

10.000 mAh kapasiteye sahip bir powerbank sağlayan MiLi Power iData Air HB-D10 sayesinde akıllı telefondan fotoğraf makinesine, tablet bilgisayardan medya oynatıcısına kadar uyumlu tüm mobil cihazlarınızı defalarca yeniden şarj edebilirsiniz.

Ekstra Geniş Depolama Alanı

64 GB veri depolama alanına sahip olan MiLi Power iData Air HB-D10, akıllı telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video ve eşitli kişisel dosyalarınızı aktarabileceğiniz geniş bir alan sağlar. Böylece telefonunuzun dahili depolama alanını boşaltarak daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Eş Zamanlı Bağlantı Avantajı

Çift USB çıkışı ile aynı anda iki cihazı şarj edebilen MiLi Power iData Air HB-D10, kablosuz bağlantı sayesinde 8 cihaza kadar eş zamanlı bağlantıyı destekler. Bu özellik ile arkadaşlarınız ile dosya paylaşmanıza imkân tanır.

Şifreli Koruma ile Güvenli Kullanım

Ücretsiz olan iData Air User Friendly App sayesinde depoladığınız kişisel verilerinizi şifre ile koruma altına alabilirsiniz. Böylece özel dosyalarınız diğer kullanıcıları erişimine kapatılmış olur.

Kullanıcı Dostu Dosya Yönetimi

İnternete bağlanabilen ve iData Air uygulaması ile dosya yönetimi sağlayan cihaz, kullanıcı dostu sade ara yüzü ile oldukça konforlu ve avantajlı bir kullanım sunar. Bu sayede dosyalarınızı düzenleyebilir, sıkıştırabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Özgürlük Sunan Kapsama Alanı

10 metre çapında kapsama alanına sahip olduğu için hem hareket alanı sağlar hem de yakında bulunan farklı kullanıcıların bağlanmasını destekler.

Teknik Özellikler

  • Batarya Kapasitesi: 10.000 mAh
  • Çekim Alanı: 10 metre
  • Depolama Kapasitesi: 64 GB
  • Uyumluluk:iOS 8.0 +/Android 4.3 +
  • Boyut: 16x68x139 mm
  • Ağırlık: 260 gramTeknik Özellikler

Ürün Model Adı
MİLİ HB D10 POWER İDATA AİR 64 GB DEPOLAMA + 10.000 MAH POWERBANK
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Marka
MILI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok