Baseus iPhone XR Comfortable Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tarz ve Konfor Bir Arada

Oldukça transparan renklere sahip Baseus Comfortable serisi kılıf, telefona yeni bir tarz kazandırır. Şeffaf görünümü sayesinde cihazın görünümünü ve logosunu kapatmaz.

Kamerayı Koruyan Tasarım

Kamera çevresinde koruma amaçlı estetik bir çıkıntı bulunur. Çevrili olan bu çıkıntı estetik bir görünüm kazandırmanın dışında telefonun kamerasını da korur.

Kaliteli Deri Detayları

Kamera çerçeve tabanının suni deri kumaş bulunur. Çarpıcı bir dokuya sahip olan Baseus koruyucu kılıf, mükemmel koruma için tasarlanmıştır.

Güvenli Kullanım

Telefonun kaymasına engel olan materyaller ile üretilen kılıf, cihazın dört bir yanını kavrayarak hiçbir yanını açıkta bırakmaz. Bu sayede düşme ve darbe gibi durumlara karşı üstün koruma sağlar.

Ergonomik Tasarım

Telefonun tüm hatları düşünülerek tasarlanan kalıp, telefona eşsiz bir uyum sağlar. Aynı zamanda farklı renk seçeneklerine sahip iPhone XR koruyucu kılıf, kolayca çıkarılıp takılabilen işlevsel bir tasarıma sahiptir.

Fonksiyonel Özellikler

Yüksek kalitedeki hafif ve ince materyaller kullanılarak üretilen koruyucu telefon kılıfı, telefonun yanında bulunan ses ve diğer tuşları kullanmanıza engel olmaz.

Her Zaman Temiz ve Güvenli

Telefonun yan kısımlarında bulunan bağlantı noktaları, kamera ve ses tuşları gibi alanlar, koruyucu kılıf sayesinde kire ve toza karşı dirençli hale gelir.

Günlük Kullanıma Uygun

İnce detaylara sahip iPhone XR koruyucu telefon kılıfı, cihazın modeline özel tasarımı sayesinde kişisel bir kullanım sağlar. Aynı zamanda günlük kullanımda oluşan çiziklere karşı korumalıdır ve parmak izi bırakmaz.

Teknik Özellikler

  • Cep Telefonu Modeli: iPhone XR
  • Materyal: Plastik
  • Model: Arka Kapak

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Silikon
Uyumlu Model
iPhone XR

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.