Bikapak Elit Air iPhone 11 Pro Şeffaf Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Zarif ve Estetik Görünüm

Bikapak Elit Air şeffaf koruyucu kılıf, iPhone 11 Pro cep telefonunuzun tasarımına mükemmel uyum sağlar. Şeffaf yapısı ile marka logosunu ve rengini gizlemeden çizilme ve kirlenmeye karşı korur. Cihaza takıldığında estetik görünüşünü kaybetmez.

Kolay Kullanım Avantajı

Bikapak Elit Air iPhone 11  Pro şeffaf koruyucu kılıfı cep telefonunuzu korumak için kullanabilir, esneyen yapısı ile cihaza hasar vermeden kolayca takıp çıkarabilirsiniz.

Cep Telefonunu Güvene Alın!

Bikapak Elit Air koruyucu kılıf, iPhone 11 Pro tasarımının arka ve kenarlarını kapsar. Bu sayede bir yere ya da çantanıza cep telefonunuzu koyduğunuzda çizilecek diye artık korkmanıza  gerek yok.

Üstün Dayanıklılık Sunar

Zarif görünümünü tamamlayan Tpu (termoplastik poliüretan) malzeme, üstün dayanıklılık performansıyla beğeni toplar. Aynı zamanda şeffaf renkli model; ses tuşları, kamera ve hoparlör bölümleri gözetilerek 11 Pro`ya tam uyumlu olacak şekilde tasarlandı.

 İnce ve Hafif Tasarım

Bikapak Elit Air iPhone 11 Pro koruyucu kılıf malzemesi ve tasarımıyla oldukça ince ve hafif olduğundan ekstra ağırlık yapmaz. Bu sayede cihazı korurken taşınabilirliğe olumsuz etki etmez.

 Ses Tuşları için Muhafaza

Bikapak Elit Air iPhone 11 Pro koruyucu kılıfın yan bölümlerinde cihazın ses açma tuşlarına denk gelen ekstra koruma muhafazası bulunur. Böylelikle çevresel faktörler yüzünden erken tuş bozulmalarını engellerken, yumuşaklığı ile de kolay kullanım sunar.

Her Zaman Temiz Kalır

Bikapak Elit Air koruyucu kılıfı Tpu malzemesi ile parmak izi çıkmasına karşı dirençlidir. Ürünü mikro fiber bezler gibi havsız kumaşlar kullanarak temizleyebilir, böylelikle her daim lekesiz ve parlak görünüme sahip olabilirsiniz.

Darbeyi Absorbe Eder

Bikapak koruyucu kılıf, iPhone 11 Pro cep telefonunuzu sadece çizilme ve lekelenmeye karşı değil, darbelere karşı da dirençli hale getirir. Böylece, sağlam malzemesi sayesinde darbe ve düşme kaynaklı sarsılmaları absorbe ederek olası hasarı azaltır.

Özellikler

  • Model: Elit Air
  • Tür: Koruyucu kılıf
  • Cihaz: iPhone 11 Pro (uyumlu)
  • Renk: Şeffaf
  • Malzeme: Tpu (termoplastik poliüretan)
  • Özellikler: Kolay silinebilir, trend tasarım, tuş koruma bölmesi, darbe koruma, cihaza uyumlu tasarım

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.