Bikapak Elit Frozen iPhone 13 Pro Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tasarımı ile Fark Yaratın

Güncel trendlere özen gösterilerek tasarlanmış yapısı ile fark yaratın. Zarafet ve sağlamlık bir arada. Cihazınızın ses kontrol düğmeleri, açma/kapama düğmesi, hoparlör, mikrofon ve kulaklık girişi gibi donanımlarının üzerine tam oturarak tüm işlevlerini doğru bir şekilde yapmalarını sağlar. Ses ve açma/kapama düğmelerinin orijinal hissini korur ve yıpranmalarını engeller.

Mükemmel Uyum

Özel manyetik dairesel alanı ile kablosuz şarj cihazınızı sağlam şekilde tutar. Telefonunuza tam uyum sağlayarak telefonunuza ek özellik katar ve telefonunuzu kullanırken manyetik şarj cihazı ile şarjda iken kolay kullanım imkanı sağlar.

Tam Koruma

Telefonunuzun tarzını direkt yansıtan şeffaf TPU yapısı ile telefonunuzu güvende tutar. Düşmelerde telefonun aldığı darbeleri en aza indirir. Telefon tuşlarına ve hoparlör ses çıkışına özel tasarımına sahiptir, engelleme yapmaz. Takıp çıkarması kolaydır.

Özellikler

  • Ergonomik, şık ve yenilikçi tasarım,
  • Cihazınıza mükemmel uyum,
  • Anti-şok materyal ile tam koruma,
  • Parmak izi kalmaz,
  • Kolayca temizlenebilir.


Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Plastik
Uyumlu Model
iPhone 13 Pro

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.