Bikapak Elit Mist Opak iPhone 12 Mini 3'ü Bir Arada Eco Paket

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tasarımı ile Fark Yaratın

Bikapak Elit Mist Opak iPhone 12 Mini Koruyucu Kılıf, Güncel trendlere özen gösterilerek tasarlanmış yapısı ile fark yaratın. Renkleri tarzınızı yansıtır. Ergonomisi ile rahat bir kullanım sağlar. Cihazınızın ses kontrol düğmeleri, açma/kapama düğmesi, hoparlör, mikrofon ve kulaklık girişi gibi donanımlarının üzerine tam oturarak tüm işlevlerini doğru bir şekilde yapmalarını sağlar. Ses ve açma/kapama düğmelerinin orjinal hissini korur, yıpranmalarını engeller. Düşme ve darbeleri soğurarak minimum seviyeye indirir. Parmak izi bırakmayan yapısıyla kolayca temizlenebilir özel malzemeden üretilmiştir.

Ultra İnce Yapısı ile Ekranı Tam Kaplayan Tasarım

Binano Ceramic iPhone 12 Mini Ekran Koruyucu, Ultra ince yapısı sayesinde ekranı tam kaplayarak, ekran üzerinde herhangi bir malzeme olmadığı hissi veren tasarım. 360 derece esneyebilen ve aynı zamanda darbe emiciliği ile üst seviyede koruma sağlayan ceramic kaplama. Kolay uygulama üstün teknolojisi ile HD kalitesinde görüntü sağlayarak herhangi bir görüntü kaybına uğratmaz. Baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı formülü sayesinde çok kolay uygulama yapılmasını sağlar. Ekran koruyucunuzu herhangi bir yardım almadan kendiniz uygulayabilirsiniz.

HD Kalitesinde Görüntü, Kolay Uygulama

Binano iPhone 12 Mini Kamera Koruyucu, Üstün teknolojisi ile HD kalitesinde görüntü sağlayarak herhangi bir görüntü kaybına uğratmaz. Baloncuk bırakmayan özel yapıştırıcı formülü sayesinde, çok kolay uygulama yapılmasını sağlar. Ekran koruyucunuzu herhangi bir yardım almadan kendiniz uygulayabilirsiniz.

Uyarı

Binano Ekran Koruyucuları, cep telefonu ve tabletlerin ekranlarını darbelere karşı güçlendirmek için tasarlanmıştır. Ancak bu ürünü kullanmak, cep telefonu ve tabletlerin ekranlarını tamamen kırılmaz hale getirmez. Çok şiddetli ve değişik açılardan gelen darbeler sonucu oluşabilecek hasarlardaki sorumluluk kullanıcılara aittir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BİKAPAK ELİT MİST OPAK İPHONE 12 MİNİ 3 Ü BİR ARADA ECO PAKET
Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 12 MİNİ
Materyal
SİLİKON
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Ana Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
YOK
Marka
BİKAPAK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok