Bikapak Magsafe Air iPhone 11 Pro Şeffaf Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Performanslı Koruma

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Magsafe Air şeffaf koruyucu kılıf, iPhone 11 Pro cihazını dış etkenlere karşı güvenli şekilde korur. Darbe emici özelliğe sahip dış kaplama, çizilme ve düşme gibi durumların hasarını minimum düzeye düşürür.


Günlük Kullanımda Rahatlık Hissi

Konforlu tutuş sağlayan kılıf, günlük kullanımlarda rahatlık elde etmeniz için idealdir. Cihazın orijinal tasarımına tam uyum sağlayan tasarım, iPhone 11 Pro’nun parlaklığını doğal şekilde yansıtır.

Kılıf Değişimini Pratik Şekilde Yapın

Esnek yapıya sahip koruyucu kılıf, pratik şekilde takılıp çıkarılır. Ergonomik tasarım, kullanım sırasında yüksek oranda konfor sağlar. Böylelikle günlük kullanımlarda rahatlık elde edebilirsiniz.

Tam Uyumlu Eşsiz Tasarım

Düğmelere tam oturan kenarlar, yumuşak dokunma hissi oluşturur. Esnek doku tuşları kaplayarak yıpranmaların önüne geçer. Böylece, hem yüzeyi hem de hassas donanımları oldukça etkili şekilde korur.

 Uzun Ömürlü Kullanım İmkânı

Sararmaya karşı optimize edilmiş materyal yapısı, uzun ömürlü kullanım imkânı tanır. Dayanıklı özelliklere sahip koruyucu kılıf, cihazın yanı sıra kendi formunu da korur.

İnce ve Zarif Stil

Zarif stil iPhone 11 Pro’nun orijinal tasarımına tam uyum sağlar. Koruyucu kılıf yokmuş hissi uyandıran ince yapı, kullanım sırasında rahatsızlık hissi vermez.

Kolay Temizlenme Özelliği

Dış kaplama, parmak izi oluşumunu önleyerek her zaman temiz kullanım sunar. Koruyucu kılıfı kir ve lekelerden kolaylıkla temizleyebilir, hijyenik kullanıma kavuşabilirsiniz.

Elinizden Kaymayan Yapı

Cihazın elinizden kayıp düşmesini engelleyen dış yapı, pürüzsüz ve kaygan yüzeylerde güvenli muhafaza için elverişlidir. Her açıdan kullanışlı özellikleri ile ön plana çıkan Magsafe Air iPhone 11 Pro koruyucu kılıfı güvenle tercih edebilir, böylelikle rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz.


Özellikler

  • Güçlü stil
  • Parmak izi tutmayan dış yüzey
  • Cihaz ile tam uyumlu ölçü
  • Etkili koruma performansı
  • Kolay temizlenen dış kaplama
  • Sağlam ve yüksek kaliteli yapı
  • Modern ve şık tasarım

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MAGSAFE AIR IPHONE 11 PRO KAPAK
Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Model 1
APPLE İPHONE 11 PRO
Materyal
TPU
Renk
ŞEFFAF
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BİKAPAK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok