Cellularline iPhone 13 Sensation Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

iPhone 13 ile Uyumlu Koruyucu Kılıf

iPhone 13 model akıllı telefon için üretilmiş olan Cellularline iPhone 13 Sensation, telefonun arka yüzeyini ve yanlarını darbe ve çizilmelere karşı korur. Ayrıca model ile birebir uyumlu olduğu için şarj girişi, SİM Kart yuvası ve diğer tuşları engellemez.

Yumuşak Mikrofiber İç Astar

Telefona temas eden silikon iç astar, oldukça yumuşak bir dokuya sahiptir. Bu sayede kullanım sırasında telefon yüzeyinde çizilmelere neden olmaz. Ayrıca telefonun köşelerini kenarlarını ve bağlantı noktalarını çevreleyerek dış etkenlere karşı korur.

Bakteri Üremesine İzin Vermeyen Yapı

Yüzeyinde yer alan bakterileri yüzde 99,99’a kadar öldüren silikon malzeme sayesinde iPhone 13 model telefonunuzun her zaman hijyenik kalmasını sağlayabilirsiniz.

Sağlam Tutuş Sağlayan İç Yüzey

Telefona yapışan silikon iç yüzey sayesinde kullanım sırasında telefondan kolay kolay ayrılamaz. Öte yandan dilediğiniz zaman rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Yüksekten Düşmeye Karşı Koruma

Darbe soğurucu özelliğe sahip olan Cellularline iPhone 13 Sensation kılıf, iPhone 13 telefonunuzu 2 metreye kadar yüksekten düşmelere karşı korur.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: iPhone 13
  • Malzeme: Silikon
  • Yüksekten Düşme Koruması: Maks. 2 Metre 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
IPHONE 13 SENSATION
Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Model 1
APPLE IPHONE 13
Materyal
SİLİKON
Renk
MOR
Ana Renk
MOR
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
CELLULAR LINE
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok