Happy Plugs iPhone 6/6s Ultra İnce Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Sade Tasarım

"Coco Chanel" bizimde katıldığımız gibi bir keresinde "Sadelik, tüm gerçek zarafetin temel notudur" dedi ve kabul ediyoruz ki sadelik, en üst düzeyde gelişmişlik, güzelliği ve öğelerin uyumlulaştırılmasıdır. İşte bu yüzden yeni iPhone’ununuzu elinizde tutmanın gerçek hissini korumak için piyasadaki en ince kapakları tasarladık.

 

Ultra İnce

iPhone cihazınızı korumak için sitilinizden ödün vermeyin. Happy Plugs kılıflar enerji dolu renk seçenekleri ile sadeliğin şıklıkla buluştuğu bir noktadır. Sadece 0.40 mm kalınlığındaki ince malzemesi sayesinde telefonunuza daha yakın olmanızı sağlarken cihazınızın inceliğini bozmadan korur.

 

Cihazın Tüm Noktalarına Tam Erişim

Kılıfınız cihazınızın ses düğmelerine ve eğimlerine tam uyum sağlayarak canlı ve şık renkleri tarzınızı belirler. Kayma önleyici dokusu ile elinizde harika bir his bırakır. Canlı ve şık renkler ile tarzınızı belirleyin.

Özellikler

  • Ultra ince: 0.40 mm
  • Sade tasarım
  • Tam Koruma
  • iPhone 6/6s ile uyumlu

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Uyumlu Model
iPhone 6s

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.