Laut Pop Heart Breaker iPhone X Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Nakış Şıklığı

Nakış kullanarak yapılan kalp deseni, deri üzerine titizlikle yerleştirilmiştir ve dayanıklı yapısı sayesinde telefonunuzu sarar. Heart Breaker kılıfınız ile tarzınızı yansıtın.

 

Tam Koruma

Yarı yumuşak 360 derece çerçeve sayesinde telefonunuza takmak ve çıkarmak için kolaylık sağlar. Yumuşak kalp dokusuna dokunmayı bırakamazsınız. iPhone X’inizi sarar ve darbelere karşı tam koruma sağlar.

Özellikler

  • Güzel hazırlanmış nakış tasarımı
  • 360 derece koruyucu çerçeve
  • Kolay kavrama için yumuşak yapı
  • 2 ekran koruyucu dahil

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Uyumlu Model
iPhone X

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.