Lopard Huawei P Smart 2021 Uyumlu Romans Telefon Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 13.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Fit Tasarım ile Etkili Koruma

Lopard telefon kılıfı, Huawei P Smart 2021 telefonlara uyacak şekilde özel üretilir. Lopard markasının kılıfları UV (ultraviyole) tekniği ile tasarlandığı için ekstra dayanıklılık sağlar. Silikon kılıf arka kısmında sert, kenarlarda esnek olması sayesinde kolayca takılıp-çıkarılabilir. Telefonlar günlük kullanımda en sık kenar ve köşelerinden deforme olduğu için kılıfın, kenarları ekstra dayanıklılık sağlayacak kalınlıktadır. Ayrıca 0.4 mm kalınlığında tasarlanan Lopard kılıf telefonunuzu ağırlaştırmaz. Bu sayede diğer koruma sağlayan cam ve lens koruyucularla birlikte kullanılabilir.
Çanta ve cepte taşınırken kişisel eşyalarınız sebebiyle çizilebilen telefonları mükemmel koruyan kılıf darbe emici silikon sayesinde kısa mesafe yükseklikten düşürmelere karşı da korur. Aynı zamanda silikonu sayesinde su ve toz geçişini engelleyebilecek özelliğe sahiptir.

Bağlantı Kullanımını Etkilemeyen Tasarım

Lopard kılıfı ile kullandığınız telefonunuzun tüm bağlantılarını ve düğmelerini orijinal hassasiyeti ile kullanmaya devam edebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm portlar ve girişler açıkta kalır ve kullanım esnasında rahatsız etmez.

Özel baskı teknikleriyle renklendirilen yarı şeffaf Lopard kılıf,  Huawei P Smart 2021 telefonunuzu korurken şık görünmesini sağlar. Baskılar solmaya ve soyulmaya dirençli olduğu için uzun yıllar telefonunuzu korumaya devam edebilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Model: Huawei P Smart 2021
  • Malzeme: Silikon
  • Kalınlık: 0.4 mm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.