Piili iPhone 11 Pro Hand Strap Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


%100 Uyumlu, %100 Güvenli 

iPhone 11 Pro cep telefonu için özel olarak tasarlanan Piili Hand Strap kılıf, telefonunuzu darbe, hasar, toz ve lekelere karşı etkili şekilde korur. El kayışı tasarımıyla kullanıcı deneyimine farklı bir boyut kazandıran model sayesinde hareketli yaşamın koşturmacası içinde telefonunuz daima güvende kalır.

Kamera için Özel Koruma

Ürün telefonunuzun kamerasını ve çevresini tamamen kavrar. Telefonunuzun kamerasını toz ve kir kalıntılarından koruyan kılıf, kamera performansında herhangi bir olumsuzluğa neden olmaz. 

Konforlu Kullanıcı Deneyimi

Piili Hand Strap pürüzsüz bir yumuşaklığa sahip olan yüksek kalitede TPU materyalden üretilir. Ani darbelere ve çarpmalara karşı dayanıklılık gösteren TPU, yumuşak yapısıyla elinizi zorlamaz ve konforlu kullanıcı deneyimini destekler. 

Çizilmeye Dayanıklı Yüzey

Telefonunuzu tam olarak saran kılıf, olası çizik ihtimalini ortadan kaldırır. Modelin üretiminde kullanılan üst düzey kalitedeki materyaller, uzun ömürlü kullanımı garanti altına alır. 

Üst Seviye UV Koruma 

Modelin mat yüzeyi telefonunuzu UV ışınlarına karşı korur. Telefonunuz uzun süreli kullanımlarda bile zararlı UV ışınlarından etkilenmez ve sararmaz. 

Kolay Kurulum ve Kullanım

Tek parça şeklinde tasarlanan Piili Hand Strap kılıfın kurulumu oldukça pratiktir. Kurulum sırasında iPhone 11 Pro telefonu kusursuz biçimde kavrayan kılıfın çıkarılması da çok kolaydır. Kılıf çıkarılırken telefona zarar vermez.

Göz Alıcı Renk Alternatifleri

Model günlük kullanıma uygun renk alternatifleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Kıyafetlerinize uyumlu şekilde kullanabileceğiniz ürün, tarzınızı ve renkli kişiliğinizi yansıtır. 

İnce Yapısıyla Eşsiz Koruma 

Darbe emici dört köşe desteğiyle telefonunuz için eşsiz bir koruma sunan model, ince yapısıyla kılıfsız bir kullanım hissi sağlar. Telefon düştüğünde köşelerden alacağı darbeleri en aza indiren Piili Hand Strap kılıf, cihazınızı daha uzun süre kullanmanıza yardımcı olur. 

Teknik Özellikler

  • Üretim materyali: Kaliteli yumuşak TPU ve sert PC
  • Uyumlu model: iPhone 11 Pro
  • Çizilmelere karşı koruma: Var
  • Darbelere karşı koruma: Var
  • UV ışınlarına karşı koruma: Var
  • Kablosuz şarj uyumluluğu: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
TPU
Uyumlu Model
iPhone 11

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.