TCL 10 Plus PCT782 Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

TCL 10 Plus ile Mükemmel Uyum

Ürün TCL 10 Plus cep telefonuyla mükemmel şekilde uyumludur. Telefonunuzu en verimli şekilde kullanmanızı sağlayan kılıf, kolaylıkla kavranabilen yapısıyla dört dörtlük kullanıcı deneyimi sunar.


Gerçek Koruma

Tam koruma deneyimi için tasarlanan ürün, dayanıklı gövdesiyle düşme ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Model TCL 10 Plus akıllı telefonu tam olarak çevreler ve üst düzey koruma sağlar. Düşme ve çizilmelere karşı dayanıklı yapıdaki kılıf, akıllı telefonunuzu sürüş esnasında arabanızın farklı bölümlerini koymanıza imkân tanır.

Sade Tasarım

Sade bir görünüme sahip olan ürün, telefonunuzu kalınlaştırmaz ve bir yandan yüksek koruma sunarken bir yandan da akıllı cihazınızın zarif tasarımını destekler. Ürünün sade ve zarif tasarımı, akıllı telefonunuzun kalın bir görünüme sahip olmasının önüne geçer ve böylece cihazınızı hem çantanızda hem de cebinizde rahatça taşıyabilirsiniz.

Pratik Temizleme

TCL 10 Plus Telefon Kılıfı, nemli bir bez yardımıyla kolaylıkla temizlenebilir, üzerinde parmak izi kalmaz.

Kolay Tutuş

Modelin tasarımında kaymaz materyalden faydalanılır. Elinizden kaymayan ve terletmeyen kılıf, kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkarır. Kılıfın hiçbir koşulda elinizden kaymaması, spor aktivitelerinde de akıllı telefonunuzu yanınıza almanızı kolaylaştırır. Böylelikle kaymayan kılıf yardımıyla spor yaparken de telefonunuza gelen bildirimleri her an güvenle kontrol edebilirsiniz.

Yumuşak ve İpeksi Dokunuş

Kılıfın yumuşak dokusu ve ergonomik tasarımının bir araya gelmesi, size hoş ve ipeksi bir dokunma hissi verir.

İşlevsellikten Ödün Vermeyin

Kılıf kamera, ses düğmeleri, açma kapama düğmeleri ve şarj girişi ile tam olarak uyumludur. Model, telefonunuzun işlevlerinde herhangi bir aksamaya neden olmaz.

Kolay Takıp Çıkarma

Pratik tasarımı sayesinde modeli telefonunuza zarar vermeden zahmetsizce takıp çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ürün tipi: Telefon kılıfı
  • Uyumlu telefon: TCL 10 Plus
  • Doku: Yumuşak

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Uyumlu Model
TCL 10 Plus

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.