TCL 10 Plus PCT782 Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz

TCL 10 Plus PCT782 Koruyucu Kılıf

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

TCL 10 Plus ile Mükemmel Uyum

Ürün TCL 10 Plus cep telefonuyla mükemmel şekilde uyumludur. Telefonunuzu en verimli şekilde kullanmanızı sağlayan kılıf, kolaylıkla kavranabilen yapısıyla dört dörtlük kullanıcı deneyimi sunar.


Gerçek Koruma

Tam koruma deneyimi için tasarlanan ürün, dayanıklı gövdesiyle düşme ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Model TCL 10 Plus akıllı telefonu tam olarak çevreler ve üst düzey koruma sağlar. Düşme ve çizilmelere karşı dayanıklı yapıdaki kılıf, akıllı telefonunuzu sürüş esnasında arabanızın farklı bölümlerini koymanıza imkân tanır.

Sade Tasarım

Sade bir görünüme sahip olan ürün, telefonunuzu kalınlaştırmaz ve bir yandan yüksek koruma sunarken bir yandan da akıllı cihazınızın zarif tasarımını destekler. Ürünün sade ve zarif tasarımı, akıllı telefonunuzun kalın bir görünüme sahip olmasının önüne geçer ve böylece cihazınızı hem çantanızda hem de cebinizde rahatça taşıyabilirsiniz.

Pratik Temizleme

TCL 10 Plus Telefon Kılıfı, nemli bir bez yardımıyla kolaylıkla temizlenebilir, üzerinde parmak izi kalmaz.

Kolay Tutuş

Modelin tasarımında kaymaz materyalden faydalanılır. Elinizden kaymayan ve terletmeyen kılıf, kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkarır. Kılıfın hiçbir koşulda elinizden kaymaması, spor aktivitelerinde de akıllı telefonunuzu yanınıza almanızı kolaylaştırır. Böylelikle kaymayan kılıf yardımıyla spor yaparken de telefonunuza gelen bildirimleri her an güvenle kontrol edebilirsiniz.

Yumuşak ve İpeksi Dokunuş

Kılıfın yumuşak dokusu ve ergonomik tasarımının bir araya gelmesi, size hoş ve ipeksi bir dokunma hissi verir.

İşlevsellikten Ödün Vermeyin

Kılıf kamera, ses düğmeleri, açma kapama düğmeleri ve şarj girişi ile tam olarak uyumludur. Model, telefonunuzun işlevlerinde herhangi bir aksamaya neden olmaz.

Kolay Takıp Çıkarma

Pratik tasarımı sayesinde modeli telefonunuza zarar vermeden zahmetsizce takıp çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ürün tipi: Telefon kılıfı
  • Uyumlu telefon: TCL 10 Plus
  • Doku: Yumuşak

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TCL 10 PLUS KILIF
Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Model 1
TCL 10 PLUS
Materyal
PLASTİK
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
TCL
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok