TCL 10 SE PCT766 Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

TCL 10 SE İçin Tasarlandı

TCL 10 SE cep telefonu için özel olarak tasarlanan kılıf, telefonunuzu tam olarak kavrayarak etkili şekilde korur. Tam koruma sağlayan kılıf, akıllı telefonunuzu sürüş sırasında arabanızın farklı bölümlerine koymanızı da kolaylaştırır.

Sade ve Zarif

Siyah rengiyle zarif bir görünüm kazanan ürün, minimalist bir tasarıma sahiptir. Modelin tasarımı, cep telefonu kılıflarıyla ilgili en büyük sorunlardan biri olan telefonun daha kalın görünmesi probleminin önüne geçer. Böylece akıllı telefonunuzu çantanızda ve cebinizde taşımanız son derece pratik hâle gelir.

Kolay Tutuş

Model, kaymaz materyallerden üretilir. Tırtıklı dokusuyla elinizden kaymayan kılıf, aynı zamanda elinizi terletmeyen tasarımıyla kullanıcılardan tam not alır. Terletmediği ve kaymadığı için kolay tutuş imkânı sunan kılıf, spor aktivitelerinde de akıllı telefonunuza gelen bildirimleri zahmetsizce kontrol etmenizi sağlar.

Üstün Koruma Performansı

Telefonunuzu düşme ve çizilmelere karşı koruyan ürün, TCL 10 SE modelini tam olarak çevreler. Model, telefonunuzun darbe ve düşmelerden minimum zarar görmesini sağlayacak materyallerden tasarlanır.

Uyumlu Tasarım

Kılıfın tasarımı TCL 10 SE cep telefonun tasarımıyla mükemmel şekilde uyumludur. Model açma kapama ve ses düğmelerinin kullanımında herhangi bir probleme neden olmaz. Ayrıca ürünün mikrofon ve hoparlör performansı üzerinde de olumsuz bir etkisi yoktur. Kılıf, söz konusu donanımların uzun süre yıpranmadan kullanılmasını sağlar.

El Yormayan Yumuşak Dokunma Hissi

Yumuşak dokulu yapısıyla elinizi yormayan kılıf, ipeksi bir dokunma hissi bırakarak avuç içi terlemenin de önüne geçer. Böylelikle telefonunuzu dilediğiniz şekilde ve sürede kullanmanıza imkan verir.

Pratik Kullanım

Ürün, zahmetsiz şekilde takılıp çıkarılır. Takma çıkarma işlemleri sırasında telefonunuz zorlanmaz ve zarar görmez.

Pratik Temizleme

Üzerinde parmak izi bırakmayan yapısıyla beğeni kazanan ürün, pratik biçimde temizlenebilir. Bu sayede uzun yıllar ilk günkü yapısıyla kullanıma uygun hale gelir.

Teknik Özellikler

  • Ürün tipi: Telefon kılıfı
  • Uyumlu telefon: TCL 10 SE
  • Doku: Yumuşak

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Uyumlu Model
TCL 10SE

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.