TCL 10 SE PCT766 Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz

TCL 10 SE PCT766 Koruyucu Kılıf

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

TCL 10 SE İçin Tasarlandı

TCL 10 SE cep telefonu için özel olarak tasarlanan kılıf, telefonunuzu tam olarak kavrayarak etkili şekilde korur. Tam koruma sağlayan kılıf, akıllı telefonunuzu sürüş sırasında arabanızın farklı bölümlerine koymanızı da kolaylaştırır.

Sade ve Zarif

Siyah rengiyle zarif bir görünüm kazanan ürün, minimalist bir tasarıma sahiptir. Modelin tasarımı, cep telefonu kılıflarıyla ilgili en büyük sorunlardan biri olan telefonun daha kalın görünmesi probleminin önüne geçer. Böylece akıllı telefonunuzu çantanızda ve cebinizde taşımanız son derece pratik hâle gelir.

Kolay Tutuş

Model, kaymaz materyallerden üretilir. Tırtıklı dokusuyla elinizden kaymayan kılıf, aynı zamanda elinizi terletmeyen tasarımıyla kullanıcılardan tam not alır. Terletmediği ve kaymadığı için kolay tutuş imkânı sunan kılıf, spor aktivitelerinde de akıllı telefonunuza gelen bildirimleri zahmetsizce kontrol etmenizi sağlar.

Üstün Koruma Performansı

Telefonunuzu düşme ve çizilmelere karşı koruyan ürün, TCL 10 SE modelini tam olarak çevreler. Model, telefonunuzun darbe ve düşmelerden minimum zarar görmesini sağlayacak materyallerden tasarlanır.

Uyumlu Tasarım

Kılıfın tasarımı TCL 10 SE cep telefonun tasarımıyla mükemmel şekilde uyumludur. Model açma kapama ve ses düğmelerinin kullanımında herhangi bir probleme neden olmaz. Ayrıca ürünün mikrofon ve hoparlör performansı üzerinde de olumsuz bir etkisi yoktur. Kılıf, söz konusu donanımların uzun süre yıpranmadan kullanılmasını sağlar.

El Yormayan Yumuşak Dokunma Hissi

Yumuşak dokulu yapısıyla elinizi yormayan kılıf, ipeksi bir dokunma hissi bırakarak avuç içi terlemenin de önüne geçer. Böylelikle telefonunuzu dilediğiniz şekilde ve sürede kullanmanıza imkan verir.

Pratik Kullanım

Ürün, zahmetsiz şekilde takılıp çıkarılır. Takma çıkarma işlemleri sırasında telefonunuz zorlanmaz ve zarar görmez.

Pratik Temizleme

Üzerinde parmak izi bırakmayan yapısıyla beğeni kazanan ürün, pratik biçimde temizlenebilir. Bu sayede uzun yıllar ilk günkü yapısıyla kullanıma uygun hale gelir.

Teknik Özellikler

  • Ürün tipi: Telefon kılıfı
  • Uyumlu telefon: TCL 10 SE
  • Doku: Yumuşak

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TCL 10 SE KILIF
Üretim Yeri
Çin
Uyumlu Model 1
TCL 10 SE
Materyal
PLASTİK
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
TCL
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok