Verus Galaxy S8 Plus Yüksek Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güçlü Koruma

Kılıfınızın 0.5 milimetre olan kenar payı ile Galaxy S8'inizin ekranı düşmelerde ve darbelerde yüzeylere asla temas etmez.

 

İnce ve Fit Tasarım

Yumuşak iç yüzeydeki ağ dokusu ve kanalları ile darbeleri yok eder. İnce ve fit tasarımı ayrıca tüm slot ve tuşlara kusursuz erişim imkanı tanır.

 

Air Space Özelliği

Özel dizayn edilen kılıfınız köşeleri hava yastığı örnek alınarak tasarlanmıştır. Telefonların kırılmasına neden olan darbelerin yüzde doksanı köşelerden gelmektedir. Elinizden kayarak düşen cep telefonunuz, köşelerinde ki Air Space özelliği sayesinde artık kırılmayacak.

Özellikler

  • Ağırlık 36 gr
  • Boyut 6.49 x 3.10 x 0.46 mm
  • Ultra ince
  • Katmanlı yapı
  • Örümcek iç doku
  • Air space özelliği

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Materyal
Sert Plastik
Uyumlu Model
Samsung Galaxy S8 Plus

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.