Verus iPhone 7/8 Yeni Crystal Bumper Koruyucu Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

İnce ve Hafif

Çift katmanlı yapısı ve şeffaf yumuşacık dokusu ile Crystal Bumper hem iPhone 7/8'inizi etkin koruyacak hem de iPhone 7/8'inizin tasarımının ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Crystal Bumper 2 katmandan oluşmaktadır. İlk katman güvenliği sağlayan silikon iç yüzeydir, şeffaf ve yumuşaktır. 2. katmanı ise polikarbon koruyucu çerçeveler oluşturur ve cihazınızı darbelere karşı korur.

 

Mükemmelliğe Giden Yol

Silikon kılıf kullanıcılarının vazgeçilmez iPhone 7/8 aksesuarı haline gelecektir. Ayrıca dış yüzeye takılabilen renkli polikarbon çerçeveler telefonunuza mükemmel bir görünüm kazandıracaktır.

Özellikler

  • İnce tasarım
  • Hafiflik sadece 30 gram
  • Tutuş Kolaylığı
  • Şeffaf Yapı
  • Dayanıklı Malzeme
  • Cihazın Tüm Noktalarına Kolay Ulaşım

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Malzeme Türü
Sert Plastik

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.