Verus iPhone X Crystal Bumper Koruyucu Kılıf

4,5
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

Mükemmelliğe Giden Yol

Silikon kılıf kullanıcılarının vazgeçilmez iPhone X aksesuarı haline gelecektir. Ayrıca dış yüzeye takılabilen renkli polikarbon çerçeveler telefonunuza mükemmel bir görünüm kazandıracaktır. Silikon bölümün iç yüzeyinde bulunan darbeyi dağıtabilen noktalı dokusu en sert darbelerde karşı bile telefonunuzu korurken telefonunuzun kaymasını önleyecektir. Crystal Bumper ile hissettiğiniz yumuşak doku elinizin rahatlamasını sağlayacak ve terlemesini önleyecektir.

 

Çift Katmanlı Sistem

Çift katmanlı yapısı ve şeffaf yumuşacık dokusu ile Crystal Bumper hem iPhone X’inizi etkin korur hem de telefonunuzun tasarımını ortaya çıkarmasını sağlayacaktır. Crystal Bumper iPhone X Kılıf 2 katmandan oluşmaktadır. İlk katman güvenliği sağlayan silikon iç yüzeydir, şeffaf ve yumuşaktır. 2. katman ise polikarbon çerçeveden oluşur ve cihazını darbelere karşı korur.

 

İnce ve Hafif

Crystal Bumper telefonunuz ile son derece uyumludur. Tuşlarda mükemmel hassasiyet ve telefon girişlerine kusursuz erişim sağlayabilirsiniz. Ağırlığı sadece ise 30 gramdır. Özel dizayn edilen Verus kılıfın köşeleri hava yastığı örnek alınarak tasarlanmıştır. Telefonların kırılmasına neden olan darbelerin yüzde doksanı köşelerden gelmektedir. Elinizden kayarak düşen cep telefonunuz, köşelerinde ki Air Space özelliği sayesinde artık kırılmayacak.

Özellikler

  • İnce tasarım
  • Hafiflik sadece 30 gram
  • Tutuş kolaylığı
  • Şeffaf Yapı
  • Dayanıklı Malzeme
  • Air Space özelliği
  • Cihazın tüm noktalarına kolay ulaşım

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
IPHONE X CRYSTAL BUMPER
Üretim Yeri
Güney Kore
Uyumlu Model 1
APPLE-IPHONE X
Materyal
SİLİKON
Su Geçirmezlik
YOK
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
VERUS
4,5
2 kere puanlandı