Verus iPhone XR Crystal Fit Label Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sadelik Mükemmelliğe Giden Yol

Kusursuz inceliği ve hafifliği ile Crystal Fit Label Sersi kılıf yumuşak TPU kenarları ile de mükemmel koruma sağlar. Darbe emici olarak özel dizayn edilmiş TPU yumuşak doku Air Space Özelliği ve darbe emici kanalları ile üstün koruma sağlar.

Hayatınızı Kolaylaştırın

Telefonunuz için mükemmelliğe giden yol, Crystal Fit Label Serisi kılıflar, minimalistik tarzda dizayn edilmiştir. Şeffaf kılıf ile telefonunuzun arka yüzeyi ve markası dışarıdan net olarak görünecektir.

Sadelik Mükemmelliğe Giden Yol

Verus Crystal Fit Label kılıfı cihazınızdan çıkarmadan rahatlıkla şarj edebilirsiniz. Verus Design teknolojisi ile kılıfınız zaman içinde sararma yapmaz. iPhone XR cihazınızın ekranının çizilmemesi için 3mm koruma boşluğu bulunmaktadır.

Özellikler

  • İnce tasarım ve hafiflik
  • Şeffaf Yapı
  • Ultra Hafif
  • Dayanıklı Malzeme
  • Cihazın tüm noktalarına kolay ulaşım
  • Ürün Türü: Soft Cover Case
  • Malzeme: TPU (Temperature Polyurethane)

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.