Baseus Encok WM01 True Wireless Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Özgür Bir Deneyim

Baseus Encok WM01 True Wireless Bluetooth kulaklık, kablosuz bağlantı özelliği sayesinde özgür bir deneyim yaşatır. Bu sayede kulaklığınız takılı iken birçok farklı aktivite yapabilirsiniz.

Antrenmanlarınıza Eşlik Eder

Kablosuz yapısı ve rahat kullanımı sayesinde spor faaliyetlerinde sizinle olur. Koşu, yürüyüş ya da egzersiz yaparken müzik dinleyebilirsiniz. Suya ve tere dayanıklı yapısı, en yorucu sporlarda bile kullanım imkânı verir.

Kendi Dünyanızda Huzura Varın

Kulaklarınıza birebir uyan yapısı sayesinde dış seslerden tamamen izole olarak müzik dinleyebilirsiniz. Bu sayede tek başına olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Dış Etmenlere Karşı Dayanıklı

Suya ve tere dayanıklı yapısı en yorucu sporlarda bile kullanım imkânı verir. IP54 sertifikasına sahip olan Baseus Encok kulaklığın suya ve tere karşı dayanıklılığı tescillidir.

Ses Dengeleyici Sistem

Kulağınızın hassasiyetine uygun olan ses çıkışları gerçekleştiren kulaklık, orta ve düşük frekansları dengeler. Bu özelliği sayesinde bütün tonları duyabilirsiniz.

Yüksek Standartlar ile Görüşün

Aktif gürültü önleme özelliği sayesinde telefon konuşmalarınızı ortam sesinden uzak olarak gerçekleştirebilirsiniz. ANC özelliği, net ses iletimi gerçekleştirir. 


Dokunmatik Kontrol Rahatlığı

Kulaklık üzerinde dokunmatik tuşlar bulunmaktadır. Bu tuş sayesinde gelen aramaları reddedebilir ya da cevaplayabilirsiniz. Ayrıca müziğinizi değiştirebilir ya da sanal asistanınıza sesli komutlar verebilirsiniz. 

Bağlantı Desteği

Baseus Encok WM01, 10 metreye kadar bağlantıyı koruyabilir. Ayrıca Bluetooth 5.0 teknolojisi ile zenginleştirilmiştir. Bununla beraber kulaklık Hi-Fi kalitesinde ses iletimi yapar.

Teknik Özellikler

  • BT: 5.0
  • Uyumluluk: Bluetooth Destekleyen Tüm Cihazlar
  • Suya & Tere Dayanıklı: Evet
  • Kulaklık Modeli: TWS
  • Kullanım : Kulak İçi
  • Müzik Dinleyebilme: Evet
  • Bekleme Süresi: 250 Saat

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.