Erufas SY-BT1616 Wireless ve Mikro SD Kart Destekli Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.08.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kaliteli Müzik Dinleme Deneyimi Yaşayın

Müzik dinleme zevkini doruklarda yaşamanız için tasarlanan kulaklık ile kaliteli deneyimler yaşayabilirsiniz. Bu sayede müziğin en net ve en iyi halini duyarsınız.

Uyum Sağlayan Konforlu Tasarım

Taç kısmı kafanıza oturabilen bir yapıya sahiptir. Hafif ve yumuşak süngerlerle kaplı olan bu kısım, başınızın üzerinde ağırlık yapmaz. Bu sayede gün boyu müziğin ritmini hissedebilirsiniz.

Ayarlanabilir Tasarımı ile Kişiselleştirin

Başlık kısmını kendinize göre ayarlayabilir ve kulaklığınızı kişiselleştirebilirsiniz. Bu sayede daha rahat ve konforlu bir kullanım sunar.

İzole Olmanızın için Dizayn Edildi

Kulaklarınızı kaplayan süngerler dış seslerden tamamen uzak bir şekilde müzik dinlemenizi sağlar. Ayrıca süngerlerin yumuşak yapısı, kulaklarınıza nazik bir dokunuş yapar.

Bütün Sesleri Algılamanız için

Farklı seviyelerdeki tiz ve bas sesleri rahatça algılamak için geniş frekans aralığına sahiptir. Bu sayede müziğin iniş çıkışlarını daha net bir şekilde duyabilirsiniz. Bu durum, müzik dinleme aktivitesini daha keyifli hale getirir.

Eller Serbest Mod

Wireless bağlantı özelliği sayesinde kablolarla uğraşmadan kulaklığınızı bağlayabilirsiniz. Ayrıca dahili mikrofon sayesinde telefon konuşmalarınızı Erufas SY-BT 1616 kulaklık ile yapabilirsiniz.

Diğer Cihazlara Bağlı Kalmayın

SD kart desteği sunan kulaklık sayesinde telefon, PC ya da tabletlere bağlı kalmadan müzik dinleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, müziğinizi SD kart içinde depolamaktır.


Uzun Süreli Kullanım

Erufas SY-BT1616 wireless ve mikro SD kart destekli kulaklık, 120 saat bekleme süresi ve 7-9 saat kullanım süresi sunar. Bu sayede müzik keyfiniz kesintiye uğramaz.

Teknik Özellikler

  • Mikro SD Desteği
  • Dahili Mikrofon
  • Kaliteli Malzeme
  • 120 Saat Bekleme Süresi
  • Bluetooth 5.0 Desteği
  • 7-9 Saat Arası Müzik Dinleme

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak Üstü

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.