i-Stone Cokike C8 Kablolu Kulak İçi Kulaklık 3.5 mm Konnektörlü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

i-Stone Cokike Konnektörlü Kablolu Kulak İçi Kulaklık

Cokike mikrofonlu kulaklık ile spor yapabilir, seyahat edebilir ve daha birçok aktivitelerinizde müzik dinleyip telefon görüşmelerinizi daha kolay yapabilirsiniz. 3.5 mm jack girişi sayesinde cep telefonu (iOS, Android, Windows Mobile vb.), tablet, bilgisayar, MP3, MP4 müzik çalar çeşitleri ile uyumludur. i-Stone kulak içi kulaklık, ihtiyaca uygun kaliteli ve şık tasarımının yanı sıra uzun ömürlü ve oldukça dayanıklıdır.

Özellikler

  • Model: C8
  • Kulaklık Tipi: Kulak İçi
  • Mikrofon: Var
  • Durum: Sıfır
  • Bağlantı Tipi: 3.5 Aux Girişi

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.