Jabra Talk Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Jabra Talk Bluetooth Kulaklık

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Jabra Talk ile Eller Serbest Modu

Jabra Talk Bluetooth Kulaklıklar eller serbest kullanım için ideal bir kulaklıktır. Sürüş esnasında ya da ofiste kullanmak üzere tasarlanan bu kulaklık, yüksek ses kalitesi ve uzun pil ömrü ile öne çıkar.

Bluetooth ile Geniş Menzil Alanı

Bluetooth üzerinden bir cep telefonu ile eşleştirilebilen kulaklık,  2.1 Bluetooth sürümü sayesinde 10 metreye kadar menzil mesafesi sunar. 10 metre çapında telefonunuz olmadan çağrı yanıtlayabilir ve görüşmeler yapabilirsiniz.

Hoparlör ve Mikrofon Özellikleri

Jabra Talk, net ve anlaşılır bir konuşma deneyimi için kaliteli 13 mm hoparlör ve mikrofon ile donatılmıştır. Bu sayede hem gelen hem de giden sesler kristal berraklığında olur ve iş görüşmelerinizi sorunsuz tamamlayabilmenizi sağlar.

Uzun Pil Ömrü ile Zahmetsiz Kullanım

Günlük kullanımda 11 saate varan pil ömrü, bekleme modundayken 10 güne kadar uzayabilir. Ayrıca düşük güç modu ile kullanıldığında daha fazla kullanım süresi elde edebilirsiniz. Kulaklığın şarjı tamamen bittiğinde hemen kullanmak için 10 dakika kadar şarj etmeniz yeterlidir. Pilin tamamen dolması ise 2 saat gibi kısa bir süre içinde gerçekleşir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
JBTALKBTKLK
Üretim Yeri
ÇİN
Şarj Girişi
MICRO
Ses Düzeyi Kontrolü
VAR
Özellik
2 CİHAZA BAĞLANMA
Konuşma Süresi
9 SAAT
Şarj Süresi
9 SAAT
Fonksiyonu
MÜZİK VE KONUŞMA
Bluetooth
V4.0
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
JABRA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok