Yamaha HPH-100 Kulak Üstü Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Dikkatle Dengelenmiş Bas ve Tiz

Yamaha HPH-100 kulaklık, dikkatle dengelenmiş bas ve tiz sunar. Kullanıcılara yoğun şekilde tatmin edici bir ses deneyimi yaşatan ürün, bir müzik çalar ya da enstrüman ile birlikte rahatça kullanılabilir.

Kapalı Kulaklık Sistemi

Cihaz kapalı kulaklık sistemine sahiptir. Zengin ses tonlarını size zahmetsizce ulaştıran kapalı kulaklık sistemi, Yamaha kulak üstü kulaklığın dinamik ses performansını ortaya koymasında yardım eder.

Döner Mekanizma

Ürün, kulağınızın açısına göre 90° döndürme olanağı vadeden döner mekanizmasıyla dikkat çeker. Söz konusu döner mekanizma, uzun süreli rahat dinleme deneyimi yaşamanızı kolaylaştırır.

Rahat ve Stressiz

Yamaha HPH-100 kulak üstü kulaklık, kafa kısmında yer alan bant yardımıyla uzunluğun doğru ayarlanmasını sağlar. Böylece cihaz uzun süreli kullanımlarda bile sizi rahatsız etmez.

Kompakt ve Şık Tasarım

Gövde ve kafa bandında Yamaha logosu bulunan kulaklık, kompakt ve şık tasarımı ile öne çıkar. Ürün kullandığınız müzik aletine sorunsuz şekilde uyum sağlar. Kulaklık ses dinleme ve üretim sürecini işlevsel hâle getirir.

Tek Kablo Konfigürasyonu

Cihazı tek kablo konfigürasyonu ile enstrümanınıza kolayca bağlayabilirsiniz. Gelişmiş bağlantı özellikleriyle stressiz ses performansı yaratır. HPH-100’ün paket içeriğinde farklı müzik aletleri ile entegre kullanımı işlevsel kılmak amacıyla çıkarılabilir 6,3 mm standart stereo kablosu bulunur.

Dayanıklı Altın Kaplama Konnektör

Kulak üstü kulaklıkta dayanıklı altın kaplama konnektör mevcuttur. Kaliteli materyallerden üretilen konnektör, uzun ömürlü kullanım için son derece idealdir. 

Benzersiz Yamaha Kalitesi

Kulak üstü kulaklık, ses teknolojilerinin öncü markası Yamaha’nın inovatif üretim anlayışını başarıyla yansıtır. Ürün, gelişmiş teknik özelliklerinin yardımıyla dört dörtlük ses performansının kapısını aralar.

Teknik Özellikler

 • Kulaklık tipi: Kulak üstü
 • Ayarlanabilir kafabandı: Var
 • Dönebilen kulaklıklar: Var
 • Kablo uzunluğu: 200 cm
 • Konnektör: 3.5 mm (1/8") stereo, 6.3 mm (1/4") stereo
 • Konnektör: L tipi jak
 • Ses basınç düzeyi: 103 dB
 • Maksimum güç: 1000 mW
 • Frekans: 20 Hz - 20 kHz
 • Empedans: 46Ω
 • Sürücü çapı: 40 mm
 • Ağırlık: 148 g

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.