Baseus Licolor Mıknatıslı Spor Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Üstün Ses Kalitesi

Yüksek bir ses kalitesine sahip olan bu kulaklık, melodileri kusursuz bir netlikte ileterek müzik keyfinizi bir üst seviyeye çıkarır. Aramalarda da yüksek bir performans sergileyen bu ürün ile görüşmelerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Dahili Mikrofon Özelliği

Ürünün tasarımında mikrofon bulundurması telefonunuz uzakta olsa bile aramaları cevaplamanıza olanak sağlar. Bu özellik sayesinde kulaklığınızı çıkarmaya gerek kalmadan görüşmelerinizi yapabilir, aynı anda başka işlerle de ilgilenebilirsiniz.

Kablosuz Kullanım Avantajı

Bluetooth özelliğine sahip bu kulaklık, sizi müzik dinlerken cihazınıza kablo ile bağlı olma zahmetinden kurtarır. Hareket alanınızı genişleten bu özellik, ürünü egzersizleriniz sırasında da kullanmanıza imkân tanır.

Hafif ve Kompakt Tasarım

Kulaklığın oldukça hafif ve kompakt bir tasarıma sahip olması yanınızda kolayca taşımaya olanak verir. Böylece kulaklığı gittiğiniz her yere rahatlıkla götürerek gün boyu müzik dinlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Yumuşak Silikon Kaplama

Baseus bluetooth kulaklık, tasarımında bulunan yumuşak silikon kaplaması sayesinde kulaklarınızı acıtmaz ve ağırlık yapmaz. Ürünün ergonomik tasarımı uzun saatler kullanımı mümkün kılar.

Manyetik Kulakçık Özelliği

Manyetik kulakçık özelliği, ürünü kullanmadığınız sırada uçlarını birbirine tutturarak boyun askısı şeklinde taşımanızı sağlar. Kulaklığı elinizde taşıma problemini ortadan kaldıran bu özellik konforlu bir deneyim sunar.

Fonksiyonel Kontrol Butonu

Ürünün kontrol butonu, cihazınıza erişiminiz olmadığında çeşitli komutlar vermenizi mümkün kılar. Arama cevaplama ve şarkı değiştirme gibi komutları bu tuşlar ile verebilir, pratik bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Uzaktan Kontrol

Üzerinde bulunan kontrol tuşları sayesinde çağrı, müzik ve sesleri kontrol edebilirsiniz. 10 metre kullanım mesafesi sayesinde telefonunuz uzaktayken bile müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bluetooth: 4.0
  • Kullanım Mesafesi: 10 M
  • Kullanım Süresi: 6 Saat
  • Şarj Süresi: 90 dk
  • Kulaklık Türü: Kulak İçi

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.