Bose Sport Earbuds Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Anında Motivasyon

Bose Sport Earbuds müziğinizi dinlerken, bir kilometre daha koşun bir set daha yapın diye, şarkıcının hemen yanı başınızdaymış gibi hissetmenizi sağlar. Patentli akustik port tasarımımız ve kaliteli, yüksek-verimli sürücülerimiz ufak bir boyuttan güçlü bir performans çıkarmak için bir araya geldiler.

Siz Hareket Edin, Onlar Yerlerinde Kalsın

Bose Sport Earbuds siz en konforlu oturuşla kullanın diye üç boy StayHear™ Max kulaklık ucu ile gelir. Kulağınıza dokunan her yüzey, sert plastik yerine, yumuşak silikondan üretilmiştir. Aynı zamanda, şemsiye şeklindeki kulaklık ucu ve uzanan esnek kanat siz kafanızı istediğiniz kadar hareket ettirebilin diye Bose Sport Earbuds'ınızın yerinde kalmasını sağlar.


Ter ve Hava Koşullarına Dayanıklı

Ter ve hava koşullarına dayalı neme karşı koymak için tasarlanan Bose Sport Earbuds en iyi formunda kalacağından emin olmamız için kalite testlerinden geçer. Aynı zamanda, kulaklıkların içindeki elektronik devreler, siz koşudayken yağmura yakalanırsınız diye, su sıçramalarına karşı IPX4 derecesine sahiptirler.


Konuşmaya ve Hareket Etmeye Devam Edin

Bose Sport Earbuds kulaklarınızdayken telefon araması geldiğinde egzersizinize ara vermek yerine aramayı cevaplamak için sağ kulaklığın üstüne iki kez dokunun veya aramayı reddetmek için dokunmaya devam edin. Cevap verirseniz aramayı iki kulaklıkta da net bir şekilde duyarsınız. Bu sırada, sesinizi etrafınızdaki gürültülerden izole eden mikrofon dizilimi sayesinde arayan da sizi net bir şekilde duyar.


Parmaklarınızın Ucundaki Özellikler

Butonlar yerine Bose Sport Earbuds dokunmatik kontrol yüzeylerine sahiptirler. Her bir kulaklığın dış yüzeyi dokunmatik alan görevi görür. Sağ kulaklıkta müziğinizi oynatmak veya duraklatmak için ve aramalara cevap vermek için iki kere dokunun. Sol kulaklıkta ise pil seviyesini kontrol etmek gibi Kısayol fonksiyonuna erişmek için iki kere dokunun.


Kablo Yok Durmak Yok

Tam anlamıyla kablosuz Bluetooth® kulaklıklar olarak, Bose Sport Earbuds tam anlamıyla özgürlük sağlar. Cihazınızdan en fazla 9 metre kadar yakınında kaldığınız sürece ne oynuyorsa onu duyarsınız. Kulaklığın dışında gizlenmiş özel-tasarım antenler sayesinde bağlantınız kopmaz.


Siz Pes Etmeden Pes Etmezler

Bose Sport Earbuds her bir şarj başına beş saatlik kullanım sağlarlar. Beraberinde gelen şarj kutusuna kulaklıkları yerleştirdiğinizde şarj olurlar. Eğer şarj kutusu şarj edilmişse otomatikman kulaklıkları şarj eder. Tam şarja sahip olduğunda ek 10 saatlik kullanım için ek iki tam şarj sağlar. Eğer şarjınız biterse 15 dakikalık hızlı bir şarj size iki saatlik kullanım sağlar.


Ayarlar, Güncellemeler ve Daha Fazlası

Bose Sport Earbuds, kulaklıklarınıza isim vermenize, istediğiniz şekilde kontrolleri belirlemenize, pil sürenizi kontrol etmenize, Bluetooth bağlantılarınızı kontrol etmenize, ve daha fazlasına olanak sağlayan ücretsiz Bose Music uygulamasına bağlanırlar. Üzerinde çalıştığımız yeni özellikler ve yazılım güncellemelerini de buradan edilebilirsiniz. Hiç bir şeyi kaçırmamak için uygulamayı indirdiğinizden emin olun.

Özellikler

 • Etkileyici Bose sesi
 • Tam anlamıyla kablosuz
 • Güvenilir ve konforlu oturuş
 • Tere ve hava koşullarına dayanıklı
 • Net telefon aramaları
 • Dokunmatik kontroller
 • Tek şarjda 5 saate kadar kullanım
 • Ekstra iki şarj taşıyan şarj kutusu
 • Bose Music uygulaması

Boyutlar:

 • Kulaklıklar: 1.87 cm Y x 2.66 cm G x 2.1 cm D (her biri 8.5 g)
 • Şarj Kutusu: 8.9 cm U x 5.1 cm G x 3.2 cm D
 • USB Kablosu: 30.5 cm 
Kutuda neler var?:
 • Bose Sport Earbuds (Orta boy kulaklık uçlarıyla beraber)
 • Şarj kutusu
 • Ufak ve Büyük boy kulaklık uçları
 • USB-C (A'dan C'ye) şarj kablosu
Pil:
 • Tek şarjda: 5 saate kadar kullanım
 • Kulaklık şarj süresi: 2 saate kadar
 • Şarj kutusu şarj süresi: 3 saate kadar
 • Hızlı şarj süresi: 2 saatlik kullanım için 15 dakikaya kadar

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.