Hakii Swift Truly Wireless Gaming Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.07.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kolay ve Sorunsuz Bağlantı

Uzaktan bağlantı desteğiyle akıllı cihazlardan kullanım imkanı yaratır. Kullanımı kolay ve pratik olan ürün kesintisiz bir destek sunar. Kulak içi kulaklığı her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Oyunlardan keyif alarak eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Kaliteli bir hizmet almak isteyenler kulaklığı tercih edebilir.

Konforlu Bir Oyun Deneyimi

Kulaklarda konforlu bir performans yaratır. Konforuna düşkün olanlara oyun sırasında güzel anlar sunar. En güzel oyunları eğlence dolu şekilde oynayabilirsiniz. İster tek başınıza olun ister sevdiklerinizle vakit geçirin, yorgun olduğunuz günlerde sizleri rahatlatan güzel etkiler yaratır.

Swift İle Oyunun Hakkını Verin

Oyuncu kulaklığı oyunlarda yardımcı olur. Müzik dinlemek ve oyun oynamak isteyenler için özel olarak yapılmıştır. Uzaktan kablosuz bir şekilde bağlanılan ürün kullanım açısından da kolaylıklar sunar. Kısa sürede bağlantı sağlayacağınız Bluetooth Kulaklık akıllı cihazlara erişim sağlar. Kısa sürede kesintisiz bir bağlantı için her zaman kulaklıktan destek alabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HAKİİ SWİFT TRULY WİRELESS GAMİNG KULAKLIK
Üretim Yeri
Çin
Kulaklık Tipi
BLUETOOTH KULAKLIK
Çalışma Frekansı (hz)
20 HZ - 20 KHZ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Hakii
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok