Haylou GT3 TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Derin Bass Efektleri

Müzik dinleme özelliğine sahip kulaklık, derin ve güçlü bass efektleri sunmak için detaylıca dizayn edilmiştir. Eşsiz müzik deneyimi sunan bass teknolojisiyle müziğin en hisli efektlerini duymanızı kolaylaştırır.

Gürültü Önleme Teknolojisi

İç sistemi stereo dsp gürültü önleme teknolojisine sahiptir. Bu gürültü önleme teknolojisiyle dijital parazitleri ortadan kaldırır ve yalnızca sese odaklanmanıza olanak tanır. İçinde bulunduğunuz her anın keyfini çıkarmanız için bütün gürültüleri hassasiyetiyle engeller. 

Ergonomik Kulak İçi Tasarım

Ergonomik tasarımı sayesinde kulak içinize sorunsuz bir şekilde oturur. Her kulağa uygun olan ergonomik boyutlarıyla eşsiz bir ses deneyimi yaşatır. Kulak içine tam oturan şekli etraftaki sesi sıfırlamanıza yardımcı olur.

Özellikler 

  • Kullanım Mesafesi : 10 M
  • Bluetooth Sürüm : 5.0
  • Kulaklık Tipi : Kulak İçi
  • Mikrofon Özelliği: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kulaklık Tipi
Kulak İçi
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.